Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi egy meleg fiú tipikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy meleg fiú tipikus jellemzői? Jobban öltözködik mint egy heteró vagy jobban kijön a lánnyokal? Egy meleg fiú egy másik fiún észreveszi hogy meleg esetleg megérzi. Melegek ez a gayradar igaz?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy jobban öltözködik-e az erősen ízléstől függ. Ugyanaz a ruha van, akinek tetszik, van, akinek nem. De kirívó esetben esetenként érezhető az öltözködésen, h vki meleg. De lehet, hogy csak kihívó akar lenni.

Az, hogy én meleg vagyok, az nem jelenti, hogy állandóan keresem a másik ffi tekintetét. Szóval rajtam biztosan nem látszik.

De lehet, hogy van akinél ez valamelyest látszik. Biztosan működő gradar nem létezik. (Szerencsére! Mert az is lehet élvezetes "játék", hogy vajon meddig merészkedhetsz el a másiknál, veszi-e a lapot, vagy elutasít. :)

2023. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha néha így nézek egy-egy férfit, és így úgy érzem, hogy meleg, vagy biszex de lehet csak én akarom, hogy az legyen. Aki viszont ilyen tipikus affektálós díszhomár, arról biztosan tudom :D

Hát azért a heterók is tudnak öltözni, én magam sosem értettem hozzá. Felveszem ami éppen a kezembe akad, nem nagyon voltam egy nagy divatguru. Lányokkal sokkal jobban kijövök, az biztos.

2023. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A meleg fiúk tipikus jellemzői, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Ezen kívül mindenki másmilyen, ahogy a heteró fiúk is sokfélék.
2023. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
A passzívakon, unipasszívakon látszik.
2023. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Szoronganak, túlaffektálnak, nyálas a hangjuk, elhúzzák a betűket, furcsa pózban tudnak állni, ülni, "úgy" néznek. Válogassátok ki, mikor melyik igaz, mert nem igaz mind az összesre.
2023. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Suliban pl könnyű észrevenni. Egy osztálytársamban biztos voltam, de grindren is megtaláltam nem sokkal később. Ő pl teljesen pasisan viselkedett és nézett is ki.

A lányokkal barátkozás általában igaz. De a legáltalánosabb, hogy nézi a fiúkat... Ugye de meglepő? Rajta tartottam a tekintetem, nem túl feltűnően, és sokszor észrevettem, hogy megbámulja a srácokat meg sutyiban a popójukat is, aztán gyorsan elkapta a tekintetét. 🤣

Kb ennyi, melóhelyen is rá tudsz jönni, ha van néhány férfi a közeletekben.

2023. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
max akik affektálnak, teszik-veszik magukat. egy átlagos emberről nem mondod meg.
2023. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van akiről látod hogy meleg. Akiről nem, ott meg kell nézni, hogyan viselkedik. Ahogy már írták: nézi a fiúkat, furcsán választékosan beszél (néha olyab szavakat használ amit senki sem ismer). Csajoknak nagyon bejön. Mikor család, gyerek téma jön fel, hárít. Milyen nőd van stb kérésre is hárít.
ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!