Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítség, két passzív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, két passzív?

Figyelt kérdés

22 vagyok, full passzív a barátom is. Szeretjük egymást és nagyon egy hullámhosszon vagyunk személyiségben, rengeteget röhögünk is. Csak a testiség…

3 hónapja vagyunk együtt legtöbbször csak csókolózunk eddig 2x volt csak “szex”. De a legutóbb (ennek már 3 hete) miután nyaltuk meg ujjaztuk egymást, majdnem sírva dörgölőzött hozzám hogy nem bírja és dugjam meg. Nem tudtam megtenni. Azóta nem is volt más megint csókon kívül. Nekem sem ideális ez a helyzet de azt hiszem én beérném azzal amiket eddig csináltunk meg játékszerekkel, bár a szopi is hiányzik. De neki azt hiszem nem vagyok elég. Mit csináljak?



2023. márc. 29. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Szakíts. Mindkettőtök érdekében.
2023. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos a kérdésre erdemben nem tudok valaszolni, viszont hetero nokent rakerdeznek erre a dologra, mert sosem volt teljesen tiszta, es mindig erdekelt :D (azert itt, mert nem akarok privatban senkit sem "zaklatni".)

Miert alakul ki ez az aktiv-passziv felallas? Marmint ennyire erosen, hogy a passziv nem tudja megdugni a masikat es a szopas sem esik jol?

2023. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Megbeszéltétek a legutóbbi esetet? Miért nem próbáltátok azóta?

Minden párnak össze kell rázódni és azt csak gyakorlattal lehet. Ok elismerem nektek ez extrém szívás de ha meg se próbáljátok. 2 alkalom az lófa.

2023. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarod megdugni, akkor esélytelen a dolog szerintem. Bár én nem tudom elképzelni, hogy ez milyen lehet, én mindent szeretek. De ha nem vállalod be, hogy betedd neki, akkor előbb-utóbb keresni fog mást. Vagy még annyit tehettek, hogy kerestek egy megbízható harmadikat, aki aktív, aztán majd ő lerendez mindkettőtöket. Ha ez sem opció, akkor nincs más ötletem.
2023. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as Nem beszéltünk a legutóbbi alkalomról mert azt mondta szégyelli hogy rám akarta erőltetni. Kicsit úgy érzem tabu lett a dolog. Ezért se mertem azóta felhozni, a másik meg nyilván esetünkben nem tudunk spontán egymásnak esni meg kell beszélni és úgy kell készülni ha eksön lesz.

4-es: A gondolattól hogy dugnom kell is lelankad, szóval esélytelen. És nem zárkózom el a hármastól, nyitott kapcsolattól de nem így az elején.

2023. márc. 29. 18:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Sajnálom, hogy így alakult. Kár lenne értetek, hogy ha ennyire jó párt alkottok. Viszont azt szeretném megkérdezni, hogy amikor megismerkedtetek, gondolom elmondtátok egymásnak, hogy passzívak vagytok. Akkor nem merült fel egyikőtökben sem, hogy lehet nem kéne így belevágni komolyabb kapcsolatba ? Mármint persze, szeretitek egymást, az tök jó, de azért a szex is egy fontos része a dolognak. Tudom, te beéred dildóval is, de ha ő ennyire vágyik egy igazi farokra, akkor előbb-utóbb megromolhat ez az egész. Én szerintem mihamarabb beszéld meg vele, hogy ő hogy állna ahhoz, ha bevennétek egy aktívat. Valahogy vezesd rá, ha nem szeretnéd lerohanni a kérdéssel. Remek köztes megoldásnak tűnik.
2023. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Bonyolúlt a helyzet. Ha belementek a hármasba, akkor egyikőtök sem szereti a masikat. Az viszont hogy egyik könyörög a másiknak hogy dugja meg, az meg egyrészt vicces, masrészt szánalmas, harmadrészt megalázó. Ha mindketten passzívak vagytok, miért jöttetek össze, hiszen nyilvánvalóan most pont ez az összeférhetetlenség okozza a gondot. Mondjuk azt sem értem, hogy a párod miért kérte hogy dugd meg, hiszen tudja hogy passzív vagy. Ennyi erővel te is kérhetnéd hogy dugjon meg passzívként.
2023. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Élőben ismerkedtünk meg nem online így a passzív téma jó pár randi után derült csak ki. És mint írtam én hiszek a kapcsolatban, meg abban hogy így is ki tudjuk elégíteni egymást. Az első alkalommal a barátom is így gondolta. Másodjára elkapta gondolom a hév aztán meg elzárkózott a témától mert szégyelli.

Tudom épp az ellenkezőjét írjátok a válaszokban de lehet pont emiatt is, de küzdeni fogok.

2023. márc. 30. 00:50
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
7-es vagyok: kérd meg hogy ő dugjon meg téged. Ha passzívként ő sem képes erre, akkor nincs joga hisztizni amiatt, ami neked sem menne passzívként.
2023. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

9: nagyon gáz hozzáállás, hogy kinek mihez van joga...

Egyszerűen igénye van rá, akkor olyannal kell lennie, akivel meg tudja élni.

2023. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!