Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitévő legyek, hogy lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, hogy lenne jobb elveszteni a szüzességet? Kérem az összes meleg és bi aktiv, passziv segítségét, tanácsát, légyszi (20/passziv)

Figyelt kérdés
Igazábol ugye :$ csak tetszik a passziv szerep, mert ugye semmi de semmit nem csináltam igy nem tudom igazábol milyen :$ és az a problémám, hogy jó lenne egy hosszu kapcsolat, de félek, hogy kellő idő után megtörténik a dolog egy aktivval akkor rosz lesz :$ és nem fogom élvezni és ezért tettem fel a kérdést, inkább próbáljam ki egy tapasztalt aktivval azonnal vagy mit csináljak? Help :$

2015. dec. 26. 21:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj és fiú ez gondolom eggyértelmű
2015. dec. 26. 21:05
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd! Ha kipróbálod sem lehet bajod. Én tapasztaltra szavazok, mert az első fontos. Én pl több srácnak voltam első és van aki utólag mondta, hogy milyen mázli, merta későbbi partnerei nem voltak figyelmesek pl.
2015. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se árt ha találsz valakit akivel tudsz értelmesen beszélni és van már azért tapasztalata is az ilyesmiben, azért a huszonévesek közt elég sok van akit csak a saját kielégülése érdekel. 24/F aktív
2015. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es normálisnak tűnik:) A 3-asnak igaza van. Sajnos nem mindenki dönthet az elsőről pedig fontos tényleg. Nekem sajna nem volt választásom anno, mert nem én akartam, de te ha teheted akkor válassz jól.
2015. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom :$ emiatt is parázom, hogy figyelmes és türelmes legyen :) nagyon fontosnak tartom, mert ugye neki nem fog fájni és jó lenne kellemesen megélni és szeretni ezt a szerepet :) mert ehez érzem magam közel, nagyon közel :)
2015. dec. 26. 21:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Oh és köszönöm a valaszokat :) nagyon szépen köszönöm :)
2015. dec. 26. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne sok tapasztalatom, de szerintem nem kell attól félni, hogy rossz lesz. Mindenképp próbáld ki, ha sor kerül rá, de én nem próbálnám ki "egy tapasztalt aktívval azonnal". Én várnék, hogy olyannal próbáljam ki, akit szeretek. :)


18 éves vagyok egyébként.

2015. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) kedves tőletek, nagyon rendesek vagytok :) a 9#-es válaszolonak a véleményén vagyok :) nem tudnék csak ugy lefeküdni akárkivel :/ bármekkora tapasztalata van :$ ez most olyan hülyén hangzik, de nekem sokat számit, hogy a szüzességem olyannak adjam akit szeretek, mert ez is egy szép ajándék :) hogy valami olyamit adhatok amit csak egyszer lehet odaadni :)
2015. dec. 27. 07:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En egy tapasztalatlannal voltam eloszor es nem fajt nagyon jo erzes volt 😊
2015. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ha már együtt vagy valakivel akinek csak egy kicsit is fontos vagy akkor legalább megprobálja úgy magáévá tenni a popsid,hogy neked jó legyen.


kívéve ha S/M kapcsolatban vagytok de akkor azt élveznéd,hogy nem élvezed.


ha egy tapasztalt aktívod lesz akkor biztos(abb) a jó élmény. de ha viszont egy tapasztalatlan fiúd van akkor némi fájdalom árán a "saját képedre formálhatod" és akkor soxor lesz jó.Meg irányithatsz is a passziv szerep nem csak abból áll,hogy megdugnak...

2015. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!