Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti hány évesen szoptatok és szexeltetetek először? Kivel? Osztálytárs,barát?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szopni egy akkori osztálytársamat szoptam le 8.-ban nyáron jó pár alkalommal, de mivel más város középiskolájába ment, ez abba maradt, ezek után regisztráltam Gayromeora kamu adatokkal, de a saját képemmel, és kb 1 év keresgélés után összejöttem onnan egy 30 éves férfival, 5 évig voltunk együtt, vele szexeltem először.
2023. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

18, egy teljesen idegen 40 éves férfival, akivel véletlen futottam össze. Ott csak én szoptam, és kiverte nekem közben. Anál pedig 21 évesen volt az első.


23F

2023. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen házibuliban egy ottani sráccal.
2023. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

orál 14 évesen volt először. Egy pappal.

Utána is főleg jóval idősebb pasik jártak a számban. Lehet rám férne egy pszichiáter...

2023. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen a chatről szedtem össze a srácot. Egy kollégiumi szobában történt. Nem volt maradandó emlék. A nevét se tudom, meg az arca sincs meg...
2023. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam mikor egy 21 éves csávóval találkoztam. Lebeszéltük, hogy mi lesz. Miután kielégített orálisan egészen máshogy éreztem/láttam a dolgot. Nem akartam én is kielégíteni. Erre közölte, hogy addig bizony nem megyek haza. Szó szerint megdugta a számat és bár kértem hogy ne tele élvezte a számat. Borzasztóan megviselt anno ez a story.


16 éves voltam mikor a történelem kicsit ismételte magát. Egy 17 éves sportoló fiúval találkoztam. Kék szem, szőke haj és gyönyörű test. Egy darabig a randin minden renben ment. A 3. randin szex. A szex során azonban nem volt már kedves. A csók stb jó volt de mikor elkezdte berakni nem akart leállni hiába kértem, hogy álljon meg mert fáj. Nagyon hamar elélvezett kb 2 perc de az fájt. Utólag azt mondta azt hitte csak túljátszom és sajnálja. Ennek ellenére a második próbálkozása pár nappal később ugyanilyen volt annyi eltéréssel, hogy lefogta a kezem és keményebben csinálta. Mikor kiszabadultam megpofoztam és ott hagytam. Soha többé nem találkoztam vele. Később voltak jó élményeim is de ezek az elsők. Ma már úgy gondolom a csávó azt élvezhette ha a másiknak fájdalmat okozhat.

2023. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen próbáltam ki először orálisan egy iskolatársammal, aki egy évvel volt idősebb. Anális szexre csak 19 évesen szántam rá magam, és egy szilveszteri buliban ismertem meg a fiút, akivel később megtörtént.
2023. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen egy ismerős ismerősével aki kb. 30 volt. Ekeinte csak közös maszti volt, aztán később orál is. Pár hónap múlva volt az első anális ujjazos játék és lovaglás lett a vége.
2023. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Orál 16 évesen egy nálam több mint 30 évvel idősebb férfivel. 18 évesen dugtak meg először :) (Passzív)
2023. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!