Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit tennétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit tennétek ha a párotok, akivel évek óta együtt vagytok, hízna 30 kilót?

Figyelt kérdés
Ez egy elméleti kérdés csak. Van egy párotok, akivel jártok, de az évek alatt egyre jobban elhízik, míg végül 70-ből 100 lesz, és már szexuálisan sem izgat titeket. :(

2023. márc. 30. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Otthagynám
Nem hagynám ott
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ miért. Ha egész nap otthon ül, nem mozog, motiválatlan és zabál akkor már csak a személyiségváltozás miatt is igen.

De ha sportol, jól megvagyunk és éppen többet eszik a kelleténél akkor csak a teste miatt nem hagynám ott.

100-120 kiló is tud még izgató lenni nekem a megfelelő pasin, de persze ha már kóros hájköténye lenne az nagyon taszítana.

2023. márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk megtörtént. Még együtt vagyunk.
2023. márc. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Már csak azért is hagyd ott mert gusztustalannak tartom, hogy egy oldalon kérdezel erről véleményt, és nem próbàltad ezt megbeszélni a pároddal :) isten ments, hogy ilyen párom legyen valaha is mint te !
2023. márc. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez amúgy mitől meleg kérdés? Mennyiben másabbak a melegek ilyen téren, mint a leszbikusok, heterók, akármicsodák?
2023. márc. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ez egy elméleti kérdés. Azért kérdezem melegektől, mert én is meleg vagyok, és szeretném tudni, hogy viszonyulnak mások... Nekem nincs párom jelenleg. De volt, és nem dobtuk egymást a súlyunk miatt, csak érdekel, ki hogy gondolja. Olvasnád a leírást, mielőtt idenyögsz egy ilyen gyanúsítgatást? 3-asnak főleg, de a 4-esre is válaszolva.
2023. márc. 30. 08:14
 6/16 anonim ***** válasza:
A külső megfogott,a belső megtartott...
2023. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Gaydoctor23 ***** válasza:
73%

A szeretetet nem kilóban mérik.

Ha te igen,akkor rossz úton jársz.

2023. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De, izgatnak szexuálisan a makós pasik is. Nem hagynám el, ha úgy tetszett, tetszene túlsúllyal is.
2023. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem egy éj alatt lesz 100kg-os..HA észreveszed időben akkor könnyebb változtatni rajta..
2023. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kérdés eléggé gagyi szerintem. Én macis vagyok a pasim is mackós testalkatú. Ha még hízna pár kilót nem történne tragédia, aki így gondolkodik mégha elméleti síkon is eléggé .... életszerűtlen nekem lagalábbis.

52 gaybear

2023. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!