Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak, titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, titeket ez zavarna? Van hasonló passzív?

Figyelt kérdés

Amit elöljáróban érdemes tudni az az, hogy passzív/ uni-passzív vagyok. Egy másik sráccal megbeszéltük, hogy együtt alszunk, nem lesz se dugás, se orál, semmi efféle. Amikor már ott voltam nála, akkor egymásnak “ugrottunk” és elkezdtünk szenvedélyesen csókolózni. Elkezdtek lekerülni a ruhadarabok, és egyszer csak azon kaptam magam, hogy mindketten meztelen vagyunk. Fel voltunk eléggé izgulva már a másikra amikor a srác elkezdett volna megujjazni. Ugyebár nem volt ilyesmiről szó, ezért egyből lefogtam a két kezét és továbbcsókoltam. Aztán volt olyan, hogy abbahagytam, próbált közelebb hajolni, és szándékosan távolodtam, élveztem. És itt van a kutya elásva. Szeretem, ha valaki határozott az ágyban, ha picit dominál, de számomra furcsa, hogy közben pl. én is szeretem picit lefogni a másikat és “ész nélkül” csókolni. Az pedig különösképpen tetszik, ha kicsit “versenyezni” kell, hogy ki legyen felül. A kérdés pedig az lenne, hogy ez inkább visszatetsző az átlagnak, vagy ezt sokan szeretik? Konkrétan az efféle úgymond hozzáállást az ágyban.

(Egyébként rendes volt a srác, bocsánatot a kért a kellemetlenségért, az este pedig jól sikerült mindkettőnknek. )



2023. ápr. 2. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2023. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Zavarna, döntsd el, mit szeretnél.


18,f,a

2023. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

"együtt alszunk, nem lesz se dugás, se orál, semmi efféle."


Aha, ja, tök életszerű.


"Amikor már ott voltam nála, akkor egymásnak “ugrottunk”"


Na így már hihető. :)


Egyébként én nem szeretem a szexben a váratlan dolgokat, mindent megbeszélünk előtte. Őszinteséget várok el a perverzebb vágyakkal kapcsolatban is, sok mindenben benne vagyok, csak tudjam előre.

2023. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Először is, nekem nagyon szimpatikus, hogy ilyen együttletre is van lehetőség úgy tűnik, hogy nincs szex, max csókolozás, összebújás, együttalvás.

Másrészt, azt hiszem értem, amit leírtál, és alárendelt passzívként nekem is teszik ez a fajta játék. Egyszer kitöltöttéem egy BDSM tesztet, és legnagyobb százalékban "brat" jött ki, vagyis rosszcsont fiú. Szóval én élvezem, ha kicsit feltüzelhetem a domináns aktívot az engedetlenségemmel, kéretéssel, játszadozok vele, húzom az agyát, mint egy rossz huncut kölyök, akit aztán jól elkap és megbüntet 😅

2023. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem is zavarna. Én domináns vagyok ésszerű keretek között, ha másik jelzi, hogy fáj vagy hagyjam abba, abbahagyom. De nálad én se tudnám eldönteni, hogy ez most mi…
2023. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Istenien hangzik, amit leírtál. Több okból is. Nagyon örülök, hogy van ilyen, hogy valaki csak a másik közelségére, érintésére, ölelésére vágyik. Nekem ezek nagyon fontosak. Az érzelmi kapcsolat elsődleges fizikai megnyilvánulásai. Aztán persze semmi gond, ha a pillanat hevében tovább mentek. Számomra fontos közben a folyamatos kommunikáció, figyelni a másikra, hogy mire hogy reagiál, mi tetszik neki, megkérdezni, hogy mit szeretne? De nagyon izgató, amikor felváltva dominálja a két fél a helyzetet. Érződik belőle, hogy mindketten élvezik, ami történik, de közben fontos számukra a másik is. A szex, főleg a szeretkezés két ember közös élvezete. Nem szeretem, ha valaki simán alám fekszik és tessék, csináljam.
2023. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki szeret csókolozni.

Nekem tetszene.

2023. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene
2023. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek, csókolózni, simogatni
2023. jún. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!