Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy srác, akivel 3 hónapig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác, akivel 3 hónapig randiztatok egyik pillanatról a másikra elkezd ghostingolni (nem válaszol napokig üzenetekre) hogyan zárjátok le vele az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Én azért egy héten belül visszaírnék neki, hogy hello szia, feltűnt, hogy nem reagálsz az üzeneteimre, nem érdeklődsz irántam, mindkettőnknek jobb lesz, ha lezárjuk ezt az egészet.


Valami ilyesmi. Mit szóltok? Vagy felesleges?


Én szeretném felnőtt módon kezelni ezt az egészet. Nem ugyanúgy eltűnni, ahogy ő tette. A vicc az egészben, hogy még ő osztott ki engem egyszer, hogy van még hova fejlődnöm érzelmileg, illetve önismeret tekintetében. Hazudott is, mert mikor közölte őszintén, hogy ettől még haverok maradhatunk, gondolom abban reménykedett, hogy majd magamtól lelépek. De én meg szerelmes voltam belé, és próbáltam legalább ilyen módon kötődni hozzá. Még találkoztunk is egyszer a randizási fázison kívül, de érezhető volt, hogy nem nagyon akar velem mélyen beszélgetni. Majd online még beszélgettünk 2 hónapon keresztül...utólag felteszem magamban a kérdést...de minek.



2023. ápr. 3. 06:42
1 2 3
 1/28 -remete- ***** válasza:
100%
Velem is történt jó pár randi szex 2 3 év baráti kapcsolat után után, egyszercsak csinálja a szellemjárást. Nah mondom ráirok. Vissza ír jelentkezik másnap. 2 napot vártam aztán letiltottam. Nem fogok olyan szekerén után szaladni ami nem vesz fel. Plusz az érzéseimmel időmmel senkinek nincsjoga játszani.
2023. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Akkor eleg lazan kezelted ezek szerint. Az zavar h en ezen agyalok. Mert rohadtul bant. Sokkal jobban esett volna, ha a srac elmondja oszinten, hogy nem XY, nem akarok veled megint talalkozni. De tudja, hogy ezt nem kezelnem olyan egyszeruen. Azert annyira mar ismer engem, hogy tudja mire hogyan reagalok. De az is teny, hogy o is felreertett sok mindent.


Es valahogy nem hagy nyugodni, ha en ezt sosem tisztazom vele. Mert sosem akartam rosszat neki csak szerintem megijedt a lehetosegtol, h ha veleme baratkent talalkozna megint, akkor o ezt nem tudna lezarni magaban sosha sem. Igy johetett ez a drasztikus lepese.

2023. ápr. 3. 06:55
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
"ő osztott ki engem egyszer, hogy van még hova fejlődnöm érzelmileg, illetve önismeret tekintetében" - az ilyen egy toxikus ember, szabadulj tőle, ahogy csak lehet, és ne gondolj rá
2023. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy hetero nőtől tanácsot: semmi értelme nincs rugózni ezen, engedd el
2023. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Megértem, de borzasztoan kotodom hozza. Neha nem tudok miatta aludni, pszichologushoz is jarok ujabban. Ugy ereztem, hogy ennyire nem szerettem meg senkit, es hirtelen osszetorte a szívem. De azert meg hagyta h baratkozzunk utana is, meg mondom, baratkent is osszefutott velem. Szerintem ott telt be nala a pohar h megint rakerdeztem h szeretne e egy talit jovo heten. Es gondolom erezte h ha ebbe belemegy, o sem tud mar soha tullepni ezen.
2023. ápr. 3. 07:19
 6/28 steven95 ***** válasza:
100%
A ghostongban az a legjobb, hogy azt érezteti veled, így tud legkönnyebben megszabadulni Tőled, mert élőben nem engednéd neki, lebeszélnéd, kínosan ígérgetésekbe kezdenél csak ne szakítsa meg veled a kapcsolatot. És mikor a ghosting után "zaklatod" a miértekért kvázi visszaigazolásként élí meg, hogy jobb hogy így tett. aghosting ezért nagyon dühítő, bár ha érted a lényegét hogy ez a 22-es csapdája akkor én nem koslatnék olyan ember után aki ilyen helyzetbe hozott.
2023. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 4. válaszolóhoz. Engedd el a kérdést. Tudom nagyon nehéz, mert én is voltam hasonló cipőben. Hidd el, fog jönni más, jobb, rendesebb.
2023. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok újra. Engedd el, csak magad hergeled ezzel a lezárásos álommal. Nem voltatok kompatibilisek, amin 100 lezárás sem segít. Plusz metró, villamos, busz, troli, pasi után nem futunk, mert jön a következő 😉
2023. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem is feltetlen varom el, hogy ezek utan kimagyarazza magat. Bsr egyebkent egyszer ghostolt engem egy ilyen srac akivel par honnapal kesobb en hulye megint felvettem a kapcsolatot....


Inkabb csak magamnak segitenek ha irnek neki egy utolso uzenetet, melyben leirom h nincs harag fele, de legalabb latszodik h ezt a lezarast en vele ellentetben tudom felnott modjara kezelni. Nem kezdek el pitizni a miertekert, mert valamelyest tudom, hogy mi miatt tortent (reszben legalabb is).

2023. ápr. 3. 09:24
 10/28 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, írd meg nekem, ha ez segít😀
2023. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!