Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak mi jön be jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak mi jön be jobban a szőrös farok vagy a csupasz?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy? Csak azért kérdezem mert az elméletem szerint a fiatalabbak vannak ki ha szőrös :D
2023. ápr. 4. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a csupasz jon be. En is az vagyok passzivkent. Nincs is jobb annal, ha ket csupasz dako agaskodva dorgolozik egymassal. ;)
2023. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Számomra semleges, hogy csupasz vagy szőrös a másiknak a pénisze.


29/uni

2023. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
A férfi a szőrnél kezdődik.
2023. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, de tudja az aktív jól hasznàlni és üvöltsek az élvezettől. Nekem ez számít
2023. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok mai gyerek, mégis világ életemben undorodtam mindenféle szőrtől, mert eleve feminimebbekhez vonzódom. Nem hiszem, hogy ez kor kérdése. Divat és szocializáció kérdése sem, mert én még éltem olyanban, hogy a nőknek is hónaljkutyájuk volt, a férfiak meg mint az ördög.
2023. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kajak53 ***** válasza:
100%
Én szőrös, szakállas vagyok. Bár az intim tájakon borotválom magam, talán éppen ezért én a csupasz testet szeretem. Egy síma, szőrtelen fiúfütyi, fiúpopsi hihetetlenül izgató számomra!
2023. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!