Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első BDSM találka ma este....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első BDSM találka ma este. Vannak jelek, amikre oda kell figyelni es lelepni azonnal? Partner is hasonló koru es kezdő mint en (ő aktív) Csak online ismerjük egymást, az ő lakásán találkozunk

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyen valaki, aki tudja, hogy hol vagy, mikorra várható, hogy végzel. Nagyjából ennyi.
2023. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez mindig para. Én simán javaslom, hogy az első tali csak duma legyen és ne szex. Ebbe belemegy ha normális.
2023. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd, hogy kikötözzön, ezt csak tartós kapcsolatban érdemes engedni, mert bizalmi alapon működik.


Jó lenne, ha megegyeznétek valami jelszóban, amire azonnal elenged, és nem dug tovább észnélkül, mert ne higgye azt, hogy "a könyörgés az velejárója a passzív félnek".


Azt se engedd, hogy rajtatok kívül más is jelen legyen. Értem ez alatt azt, hogy a másik szobából felbukkanó " a haver, csak ki akarja próbálni" már red flag. Ha ilyen lenne ne maradj, vagy fenyegesd meg, mert ketten jobban le tudnak fogni, bár ez egyedül is lehetséges, ha a másik extra fizikai erővel rendelkezik, vagy a meglepetés ereje hat.


És igen, amit az első ír, az is nagyon fontos.


Csak tanulságként:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2023. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat.

nagyon izgulok, de nagyon várom is a ma estét

2023. ápr. 5. 14:45
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Privát üzenetben le se tojtad így kérdezem itt.

Van menekülő szó? Hány évesek vagytok?

2023. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem válaszolt a privátra az elég gáz. Miközben tanácsot kér. Az ilyen embereket sose bírom. Akkor inkább nem mondom mire figyeljen majd ha megszívja megtanulja. Ahogy azt is hogy illik válaszolni. Főleg, hogy a két kérdés mindegyik jogos kérdés volt az 5-ös részéről.
2023. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Legyen tanulópénz az én történetem.

Amikor első BDSM talim volt még tini voltam. A partnerem is. Megbeszéltük, hogy mi lesz és mi nem. A talin is nagyon bejött a srác. Smároltunk, megkötözött, számba adott egy kis gumigolyót. Innen pedig semmi nem úgy ment, ahogy megbeszéltük. Anált pl kioffoltam ennek ellenére megdugott. Zokogtam a fájdalomtól. Azt mondta utólag csak rájátszom, de ma már tudom ő egy szadista volt és abból se az a tipus aki korrekt és megbeszéli hanem az aki azt élvezi ha a másik tényleg nem élvezi. Mikor végeztünk lelkileg összetörten és testileg nagyon meggyötörve mentem haza hisz nem volt szó róla hogy megdug. Miután végzett eloldozott és kicsit vitáztam vele de közben zokogtam. A fiú 19 én 17 voltam. Sportos, jóképű, értelmes srác volt. Azóta is ha arra járok ahol voltunk elfog egy rossz érzés. Utána sose hagytam megkötözni magam 1. talin. Illetve később ismertem meg értelmes pasikat. A 30 feletti domináns pasikkal volt a legjobb eddig. A legjobb partnert pedig pont itt találtam eddig. Viszont azt jó ha hamar megjegyzed, hogy a BDSM kör (ligh és komoly) nagyon kevés szereplős. Nagyon hamar körbeérnek a szálak sajnos vagy szerencsére így érdemes normálisan viselkedni. Ezt az előttem szóló miatt írom.

2023. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Irigyellek. Nekme nem jön össze.
2023. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Amit fentebb írtak minden szava jó lecke, stb.
2023. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Palesztina by Született feleségek.
2023. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!