Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként lehet spontán,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként lehet spontán, előre nem tervezetten is szexelni análisan?

Figyelt kérdés
Nincs ebben sok tapasztalatom, és egy másik kérdés kapcsán is felvetődött bennem, hogy melegként lehet-e így szexelni, - főleg a passzív részre gondolok - spontán, ha két fiú gondol egyet, és csak úgy egymásnak esik, amikor kedvük tartja. Hiszen nem tud a passzív előtte mosakodni, beöntést csinálni, ki tudja mi a helyzet benne. Egyesek szerint igénytelenség nem mosakodni, mások szerint nem nagy dolog ez. Megint mások szerint szex előtt órákkal a passzív már ne egyen, vagy akármit ne egyen, stb.

2023. ápr. 6. 07:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet spontán is szexelni, nem kell a passzívnak mindig felkészülni, el kell fogadni a helyzetet
Csak előre tervezetten lehet szexelni, fontos a passzív részéről a beöntés, felkészülés
Helyzettől függ, van amikor lehet spontán, van amikor nem, a passzívnak kell érezni
51 szavazat
 1/7 Jani Belucci ***** válasza:
83%
Hát vannak ilyen tisztaságmániás melegeket, hogy csak csillógósra mosott, rózsaillatú popsit hajlandóak megdugni. Engem nem nagyon szokott meghatni aktívként, ha esetleg kicsit olyan lesz a farkam. Meg kell beszélni a partnerrel, hogy mi fér bele. Ha minden alkalommal mosott popsira van igénye, akkor spontán szex kilőve.
2023. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem passzívként nagyon fontos hogy tiszta legyen ott szóval részemről nem lehet akármikor. Még ha az aktívat nem is zavarná a baleset lehetősége azért ha megtörténne akkor ott abba kéne hagyni és aznapra elvenné az egésztől a kedvet.

Lehet sokminden mást is csinálni spontán.

2023. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az óvszer használatát is ilyen szogorúan veszitek?
2023. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Spontán a legjobb. Baleset előfordulhat bármikor. Ez benne van. Hozzá tartozik.
2023. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon egyén függő. Ha valakinek olyan az anyagcseréje és a táplálkozása, akkor nagyon jó eséllyel meg tudja mondani magáról, hogy éppen alkalmas-e spontán szexre, vagy nem. Van, aki erre gyakrabban alkalmas, van, aki csak nagyon ritkán, vagy soha. Meg kell beszélni a partnerrel. Van, akik kevésbé zavar, ha kisebb balesetek történnek, van, akit jobban. És azt se feledjük, hogy nem csak a penetratív szex a szex. Nagyon sok jó dolgot lehet csinálni behatolás nélkül is, ha éppen olyan a helyzet. ;)
2023. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Uni/passzív vagyok, nem vágyom beöntésre, habár csináltam már életem során. Vacakolós az egész. Megdugatnám magam, ha éppen nem érzem tele magam. Ha tele érzem magam alul, meg rövid időn belül úgy is a vécén kötök ki, és akkor már biztosan dugható volnék, vékonyabb szerszámmal.


Mivel tárgyakat már helyeztem fel, ismerem már egy kicsit az ánuszomat.


Nekem egy kikötésem volna, ha a szűz hátsómat odaadnám valakinek: azt csak gumival! Nem a sperma zavarna belül / alul, hanem ha nem volna gumi, szóval... én szopni is szeretek, értitek... Ha már volt "csokis" valamikor is a partner farka, hát szóval... Nem az a guszta valami, orálhoz, egyebekről nem is beszélve. A gumi nyugodtan lehetne "csokis" egy kicsit, ha az aktívot nem zavarja.

2023. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha olyan lesz a farka akkor lenyalom és kész
2023. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!