Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti is szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is szeretitek a partnereteket tovább szopni amikor még spermás a farka de már ernyedt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, akkor is ha ez a befejezés
Nem, csak mereven érdekel
Igen, ha ettől újra feláll neki
Nem, mert spermás
43 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Nagyon.

Úgy is hogy a cuccot még nem nyeltem le.

2023. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-es az szerintem is nagyon szexi. ;)
2023. ápr. 7. 06:56
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon. Volt, hogy élvezés után tovább csináltam neki, mint ha mi se történt volna. Túlérzékennyé vált, de nem érdekelt hogy mondja álljak le. Nem tehetett mást, újabb adagot adott ki magából. Utána megkönyörültem rajta, hagytam kicsit pihenni :-)
2023. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig tisztára szopom. Volt már hogy újra felállt a srácnak, és újra le kellett szopnom.
2023. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mereven vékony farkat is, a mereven rövidet is, de a lankadtad is imádom, és a g3cit is, nyalni-szopni. Ellenben nyelni nem szeretem.


Imádom azt is, hogy maszatos a szám utána. Véletlen se nyelném le, imádom, ahogy csöpög le a számról, és a fele ott marad.

2023. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!