Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak! Tetszik valakinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak! Tetszik valakinek, ha egy fiú vézna?

Figyelt kérdés
Tényleg elég vékonyról lenne szó. 😬

2023. ápr. 7. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, inkább vékony legyen mint elhízott
2023. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Egyél!
2023. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Eszek én rengeteget, de nem marad meg rajtam.
2023. ápr. 7. 17:14
 4/18 Jani Belucci ***** válasza:
59%
Én is azt hittem eszek eleget, míg el nem kezdtem számolni a kalóriákat egy pár hétig. Aztán kiderült hogy túl ritkán eszek, de akkor sokat. Magyarán a nap során kihagyott kalóriákat egyszerre próbáltam pótolni mindig, ami nem jött össze. Nem mondom hogy nálad is ez a helyzet, de mióta odafigyelek mennyiszer, mennyit és mit eszek, és rendszeresen edzek, azóta fel is jött rám 10 kiló. Szerintem nézd meg hogy a korodhoz, magasságodhoz, súlyodhoz képest mennyit kéne enned hogy megtartsd a tömeged, és mennyit hogy nőjön a tömeged. Vannak erre jó kis netes kalkulátorok. Aztán kezd el számolni mennyit eszel. A Samsung health app pl tök jó erre. Én ledöbbentem mennyivel kevesebbet eszek mint kéne.
2023. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon bejön. Amúgy én is vézna vagyok csak aktív :P

Én is hiába eszem. Nekem bejön a hasonló :)

2023. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon is bejön.
2023. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha csak szimplán vékony, az teljesen oké. Nem kedvelem az izmos, nagydarab pasikat. De ha már szinte egészségtelenül vékony, kilatszik minden csontja, lóg rajta minden ruha, az annyira nem vonzó nekem. Sőt, inkább arra gondolok, hogy valami betegsége van.
2023. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#4 3 óránként eszek, és így is mindig éhes vagyok.


Egyébként olyan betegesen vékony nem vagyok, bár nem tudom, kinek mi számít annak.

Ha ír valaki privátban, tudok keresni képet, hogy milyen alkatra gondolok.

Csak lehetőleg ne ide írja ki, akit érdékelne.

2023. ápr. 7. 18:43
 9/18 everlight ***** válasza:
79%
sexy ha valaki sovány
2023. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Kifejezetten tetszenek a vékony fiúk!
2023. ápr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!