Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen megkeseredett, gonosz és reménytelen az ismerkedés, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés

Mostmár nem zavar úgy a megkeseredettség, mint néhány évvel ezelőtt.


Nemrégiben (néhány hónapja) kezdtem bele ismét az ismerkedésbe (úgy alakult, hogy kiléptem az előző kapcsolatomból, szóval evidens, hogy újra ismerkedem:) ), és azt vettem észre, hogy a társkeresős oldalakon az ismerkedés rosszabb és kellemetlenebb mint valaha.


Sok a megkeseredett, gonosz ember, nem nyitottak, fáj nekik az élet, hazudnak, arrogánsak minden ok nélkül, úgy érzik az emberek mintha támadnák őket, pedig még épp el sem kezdtünk beszélgetni.

Személyesen mostmár évek óta próbálom a fejemben kitalálni mi a helyes módszer, vagy, hogy kit és hogyan tudnék leszólítani, de pofont nem szeretnék a végén kapni, így ebbe még nem mentem bele. :D

A meleg szórakozóhelyek szimplán nem az én világom, nem a villogó meleg vagyok - "kiöregedtem" már a hajnalig tartó buliból és iszogatásból...


Húszas éveim közepén járok, és olyan szempontból elszomorító a partnerkeresés gondolata, hogy szeretnék már "megállapodni", megállni, megnyugodni valaki mellett - de a mai meleg társadalomban szinte lehetetlen, vagy nagyon kicsi az esély erre (persze fel SOHA nem fogom adni), mert ahogy fentebb is írtam, a meleg férfiak roppant megkeseredettek.


A jelenlegi politikai klíma és helyzet ellenére, de szeretem Magyarországot, szeretek itt élni, szeretem a szokásainkat (a többségi társadalom megkeseredettsége ellenére is), szeretem a munkám, szeretem itt az életem.

Persze szívesen kipróbálnám milyen az élet külföldön... de csak az ismerkedések végett "üldözzem" el magamat?


Abban is gondolkodtam, hogy lehet én "szeretnék" sokat, de ha végig gondolom, akkor nem biztos, egy kiegyensúlyzott, férfias szellemi és testi partnert szeretnék az oldalamon látni, aki szereti magát és szereti az életét. Jó lenne valaki oldalán megöregedni, fejlődni, együtt.



2023. ápr. 7. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Hetero féfri vagyok. Évek óta egyedül. Egyéb kérdés?
2023. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Heteroknak sem sokkal egyszerűbb én úgy hallom. Az se mindegy, hogy milyen platformon próbálsz ismerkedni. Egy esélyt attól mèg adhatsz a szórakozóhelyeknek, sosem lehet tudni. :)
2023. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Magyarország miért ilyen megkeseredett, gonosz és reménytelen?


Így helyes a kérdés, mindenki osztozik ezen, nem csak a melegek.

2023. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Jó pár csalódás,elhagyás és félbetört kapcsolat után abszolút nem érzem,hogy gonoszak lennének a melegek.

Keserűséget néha érzek mások szavaiból vagy reménytelenséget,de inkább értetlenséget.Nem kell csodálkozni,nagyon nehéz komolyabban ismerkedni.

De ha magam nevében beszélhetek,nem vagyok ennyire pesszimista,pedig nem volt még olyan kapcsolatom,amiről elmondhatom,hogy olyan volt,mint álmodtam.

Jó pár éve nincs párom,voltak randijaim,ismerkedésem,de gonoszságot soha senkinél nem tapasztaltam.Van viszont nem egy értelmes, szimpatikus meleg,aki nincs tisztában azzal,mire vágyik, vagy saját magát okolja ezért-azért és ez nehezíti a dolgot.

És annak ellenére,hogy nehéz az ismerkedés,sosem szabad/na/ feladni,hogy egyszer csak megjön a szerelem,megjön a vágyott párunk.

Mert a többségnek így lesz ! És ha lehet,akkor pont húsvétkor aktuális Mindenkinek azt kívánnom,hogy minél hamarabb következzen ez be !

2023. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Én egyetértek az előttem szólókkal. Egyszerűen a magyar emberek többsége megkeseredett, gonosz és reménytelen. Mentális egészségről meg hallani sem akarnak, vagy nincs pénz pszichológusra. Ezzel a ténnyel vagy megtanul az ember együtt élni, vagy beáll a kesergők közé. Te ne legyél az. Találd meg azokat az embereket aki felemelnek és nem lehúznak.
2023. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
En abszolut aterzem amit a kerdezo. En szemely szerint nagyon sokszor megkaptam mar, hogy merev vagyok, tul elszigetelt vagyok stb. Hat igen, de most mondjam azt, hogy ezt a rendszer hozta magaval? Fel kellett vennem egy ritmust, egy alarcot, hogy igy tudjam vedeni magam ismerkedes soran a lehetseges serulesekkel szemben? A valasz: igen! Azt veszem eszre, hogy itt mindenki etet mindenkit, mindenki szediti a masikat, de erdemi kommunikacio vagy ismerkedes nincs. Friss sztori, megismertem egy sracot akit tok birtam, elvileg o is engem, aztan egyik naprol a masikra random ugy dontott, hogy akkor o most elkezd velem g*c*z*i beszologatni, kritizalni, meg ugy altalaban leepiteni a kis lelkemet. Racionalis magyarazat? Nincs! Azt gondoltam vegre tenyleg talaltam valakit es megtorik a jeg. Hat nem. Fel evvel ezelott a srac koptatott mert nem akartam vele “szintet lepni” egybol a masodik talalkozas alkalmaval. En is azt erzem, hogy mindenki meg van szomorodva es a belso frusztracioit mindenki masokon eli ki. Akkor en is szemleletet valtottam egy idoben, jo legyen az, hogy csak egyszeru baratokat keresek akikkel lehet lazulni stb. Sikerult? Nem! Itt mindenkit csak a farka vezerel, meg ott a masik veglet akik egybol el akarnak utazni es a mexikoi feherhomokban meleghazassagot kotni. A ket veglet kozott ki maradt? Az alkoholista, drogos, pszichoterapeutahoz jaro nyugtatoszedo - amihez mar en is kozeledek lassan ennyi sikertelen probalkozas es kudarc utan lol - akik csak hatbaszurnak es megatkoznak egy eletre, hogy miert nem halva szulettem meg ilyenek..vicc
2023. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 steven95 ***** válasza:
100%
" mexikoi feherhomokban meleghazassagot kotni" :"D
2023. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már melegnek lenni se éri meg 😆
2023. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"a mexikoi feherhomokban meleghazassagot kotni"


Ah, igen, kitört belőlem a romantikus, mint egy vulkán. :)


Egyből ez jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=s09LuDYX12g


Persze a lány helyett egy szerelmes sráccal...

2023. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na orulok, hogy a mexikoi hazassagkotes mindenkinel beakadt es tudtam valami maradandot, de azert remelem, hogy atment a lenyeg, mar ami az ismerkedest illeti…😄
2023. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!