Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már veletek, hogy meggond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy meggondoltátok magatokat alkalmi szex talin? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

Le lett előre beszélve a találkozó, el is mentetetek, de aztán nem jött be a partner élőben, vagy taszított a személyisége, beszéde, stílusa. Vagy nem jól csókolt. Vagy igénytelen, büdös volt. Stb.

Szóval meggondoltátok magatokat, hiába mondtatok először igent. És mielőtt igazi akció lett volna, eljöttetek.

Mit szólt a partner?



2023. ápr. 7. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt.
2023. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Alkalmi szex talim se volt soha 🤷‍♂️
2023. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért válaszolsz? 🤔
2023. ápr. 7. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Miért teszel fel kérdéseket? 🤷‍♂️
2023. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Releváns válaszoknak örülnék
2023. ápr. 7. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudnék így megalázni senkit, csak szélsőséges esetben utasítanám el (pl. nagyon büdös). Rossz csók, személyiség, beszéd miatt biztos nem. Nem párt keresek benne, csak egy alkalmi szexpartnert.
2023. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Sárgák voltak a fogai a csajnak, igénytelen volt, kellemetlen szagú.

Nekem meg fájt a fejem. :D

2023. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Fordított helyzetben voltam - elkezdtem vetkőzni, ahogy letoltam a gatyát a srác elnézést kért, hogy ő ezt bizony nem engedi a fenékebe. Így jártam. Azért a szájával kicsit kárpótolt. :)
2023. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Miközben szoptam egy kezdőt a susnyásban, inába szállt a bátorság, amikor hallott csajokat közeledni. Elrakta a lompost, el se élvezett, lelépett. Pedig nem hallatszódott közel a női beszéd, a közelben volt egy földút, nyilván nem akartak hozzánk jönni, csak végigmenni az úton, amely a közelben kanyarodott, ráadásul kiváló takarásban voltunk. Ha mégis beásták volna magukat a susnyásba, két másodperc és a rövidgatyeszt magunkra kaptuk volna. Ürügyet mindig lehet találni, hogy "bocs, lányok pisilünk, csak szólok" és hasonlók. De a srác berezelt.
2023. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!