Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek között tényleg sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek között tényleg sok az értelmiségi,vagy ez csak találgatás.Készült erről valami felmérés?Ti mit tapasztaltatok,akikkel megismerkedtetek milyen végzettségü volt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 07:06
A kérdező szavazást indított:
szakmunkás
gimnázium
főiskola
egyetem
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Én szakmunkás vagyok aktív

Nem nagyon találkoztam a tükrön kívül szakmunkás meleggel.


Fodrász, műkörmös,vendéglátós ból sok meleg van, de van éretségiük.


A töbség diplomás, és mégis csóró-legalábbis a szememben.

Mert nincs autó se saját ingatlan.

2023. ápr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetemi végzettségem van.

Első párom egyetemista volt.Második közgazdász végzettségű.Harmadiknak nem volt csak érettségije.

A negyediknek érettségizett volt, és kereskedelemben dolgozott.Vele jöttem ki legjobban és őt szerettem legjobban.

Sosem néztem kinek mije van,azt néztem emberileg milyen! Rájöttem,hogy a diploma megléte,vagy hiánya nem befolyásol semmit.Ugyanis minden párom hűtlen volt.

2023. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én asztalos szakmunkás vagyok.
2023. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem a végzettséget nézem.Kölcsönös szimpátia a lényeg!
2023. ápr. 10. 07:23
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én egyetemet végeztem, de nem a végzettség a lényeg, egyébként végzettségtől függetlenül én egy kezemen megtudom számolni, hogy hány értelmes emberrel beszéltem az elmúlt 1 évben Romeon/Grinderen :D


Igaz vidék de akkor is :D

2023. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%
szerintem itt is ilyen olyan van ezt nem iskola határozza meg
2023. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít a végzettség, ugyanis diploma mellé intelligencia és gerinc nem jár sajnos.
2023. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Van egy PhD. meleg ismerősöm,aki büszke erre, jóhogy nem méltóságos uramnak szóllíttatja magàt, nagyon arrogáns, pedig a triviális dolgokhoz meg végképp nem ért, mert csak egy szakterületre korlátolta magát; intelligencia nulla. Szerintem egy villanykörtét se tud kicserélni. Én szintén egyetemet végeztem, de szégyellem és nem szoktam megemlíteni, max nagyon ritkán. Pékként dolgozom jelenleg. A legtöbb pasi, akivel ismerkedtem szakmunkás volt (cukrász, villanyszerelő, stb) de egyszer ismerkedtem egy politikussal, katolikus papoal, meg egy lelkésszel is.
2023. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ELTE jogi karán csak úgy hemzsegnek az LMBTQ emberek.
2023. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig leginkább egyetemet végző illetve végzett srácokkal hozott össze a sors.
2023. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!