Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek hány %-a szexel gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hány %-a szexel gumi nélkül? Mik a becslések, felmérések?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
100
2022. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt honnan veszed utolsó? Homofób vagy aki tartja nekünk a gyertyát? Ismersz meleget egyáltalán?
2022. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Úgysem vallják be az igazat.
2022. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokan. Mi is, de mi ezer éve együtt vagyunk.
2022. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es monogam kapcsolat a normális kapcsolat, ott nyilván nem kell gumi. Viszont az abnormálisok ész és felelősség nélkül gumiban. Na ez pedig nagyon nem mindegy. Ennyire magasról tesznek a saját és mások egészségére is? Ennyire az életük értelme a gumi nélküli szex? Elég szegényesek lehetnek az ilyenek szellemileg . Neked és a párodnak, sok boldogságot kívánok!
2022. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Jav: Felelősség nélkül gumi nélkül.
2022. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még senkivel sem voltam, de gumi nélkül nem is lennék.

Egy több éves, bizalomra épülő párkapcsolatban már talán. De attól még ott is el lejet kapni fertőzést, így ezt sem mondanám 100%-ra.

De mondjuk lenne alkalom, amikor nélküle

2022. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a pasim gumi nélkül élvez a popsimba, de csak tartós kapcsiban hagyom. Alkalmi partnerrel csak gumival mehet a szex.
2022. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!