Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyobb plugok, sling,harness,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb plugok, sling,harness,bilincs,farokgyűrű, jockstrap stb. kellékek használata ezzel kapcsolatos fétisek mennyire tekinthető extrémnek? Mert szerintem ez még a ‘lightos’BDSM-fétistől is messze áll mégis sokan megriadnak ettől ismerkedéskor.38/F

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Sztem a péniszketrec az elég gyakori.


Legalábbis rám sokszor rám adják az aktívak.

Jó érzés is mikor rajtam van :)


28/p

2023. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igaz a PA piercingemtől is megijednek, de ezt ki lehet venni, ha valakit ez zavar… pedig ez sem tekinthető nagyon extrém dolognak szerintem…
2023. ápr. 15. 17:38
 3/22 Jani Belucci ***** válasza:
63%
Ezek szinte alap kellékek :D Legalábbis nagyon sok embernek van legalább egy farokgyűrűje vagy hámja vagy jockstrapje. Lehet hogy egyben ez az egész csomag már ijesztő egy teljesen vanilla srácnak.
2023. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalat, hogy nagyon megijed a többség ezektől a dolgoktól, miközben nem erőltetem más elött, akinek nem jön be ez van, nem korlátoz 'vanilla' világban... de ha rákérdeznek nem fogom titkolni. Lightos fistinget már fel sem merem hozni...
2023. ápr. 15. 19:31
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Lightos fisting"


Az milyen?

2023. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem punch fisting, csak nagyon lassú ‘gyengéd’ verzió, odafigyelve a gondos tágításra…
2023. ápr. 15. 19:57
 7/22 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Hosszú távon azzal jársz jól ha hasonlóan szexuálisan nyitott emberekkel kezdesz el ismerkedni. Ez vagy te, erre van igényed. Aki emiatt elszalad, az alapból nem hozzád illik, ennyi.
2023. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdező mi az a PA piercing?
2023. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 15. 20:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Köszi. Ez jól néz ki :)
2023. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!