Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért van kevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van kevesebb aktív, mint passzív? Van valami oka?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha már valaki egyszer meleg akkor inkább szeretne egy f@szt érezni mint sem egy feneket. A f@szt szereti nem a feneket. Én legalábbis arra jobban izgulok.
2023. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Jó kérdés, nekem van véleményem de szerintem nem ez a valós oka, már ha van egyáltalán és nem csak "puszta véletlen".

Megdugni egy nőt, vagy valamit bedugni a saját seggedbe, az kb. ég és föld, mégis mind a kettő szex. Ha már férfi férfival szexel, valószínűleg érdekesebb az az oldal amikor seggbe dugják az embert, hiszem azt csak férfival tudja megcsinálni. Ha ő akar dugni, azt nővel is megteheti, sőt, nőt is seggbe dughat, az majdnem ugyanolyan.

2023. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, én dugni szeretek, az mindegy, hogy punci van a farkamon vagy egy ánusz.
2023. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
És az unikat se hagyjuk ki. Amúgy aktívként én is ezt látom. 20-20-60 az arány kb. Passzív, uni, aktív eloszlás.
2023. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem pont fordítva írtad. :D
2023. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Én régebben Romeon kíváncsiságból összeszámoltam, hogy a x távolságon belül a környéken hány aktív/passzív/uni volt. Az uni volt kb 40%, aktív meg passzív 30-30 kb. Nem pontos arány de hellyel közel ennek felelt meg.


A randi.gay.hu-n a szavazás menüben lévő kérdéseknél is van egy olyan kérdés amiben az illető szerepére kérdeznek rá. Ott 44% uni, 28% passzív és 23% aktív. Ez az én megfigyelésemhez hasonló. Tehát szerintem ez lehet kb a reális arány.

2023. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

#2 "Megdugni egy nőt, vagy valamit bedugni a saját seggedbe, az kb. ég és föld, mégis mind a kettő szex... Ha ő akar dugni, azt nővel is megteheti, sőt, nőt is seggbe dughat, az majdnem ugyanolyan."


Szerintem megdugni egy nőt és egy férfit is ég és föld, nagyon nem ugyanolyan. A szexben nem csak az érzés számít hanem a vizuális látvány is, és egy nő meg egy férfi látványa között óriási, ég és föld a különbség legalábbis nekem. És ha már a seggbedugást említetted, egy nőnek már a feneke is teljesen más alakú mint egy férfinak.

Én meleg vagyok és uni, és ugyanúgy nem tudnék egy nőt sem megdugni ahogy egy shemale-l sem dugatni magam. Mert egyik esetben sem izgulnék fel a látványra, nem látok a homokóraalakban semmi izgatót, sem a nagy mellekben. És ezzel sok meleg így van.

Ha nem számítana a vizuális látvány akkor ilyen alapon bárkire ráugorhatna egy férfi akin van lyuk és mondhatná, hogy "mindegy mert ugyanolyan". De ez tudjuk, hogy nem így van.

Mivel még az adott nemen belül sem mindegy hogy kivel fekszünk le. Egy hetero férfinak sem mindegy hogy egy tankarankával vagy egy számára vonzó szupermodellel feküdne le, nem hiszem, hogy ugyanolyan lenne számára a kettő. Ahogy én sem élvezném egy hajléktalan csövessel csak azért mert férfi és neki is farka van és nagyon nem lenne ugyanolyan mint egy számomra helyes és vonzó férfival. Akkor egy nővel, aki anatómiailag már alapból eltér egy férfitól, mitől lenne majdnem ugyanolyan?

2023. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért az a kevés passzív meg általában játssza az eszét és jaj nem ér rá, meg nem vagy az esetem, vagy ignorál indok nélkül.
2023. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet a prosztata orgazmus közrejátszik benne, ezért van több passzív?
2023. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én aktív uni vagyok de szerintem nincs kevesebb aktív mint passzív
2023. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!