Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Maszturbátor készítési tippek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbátor készítési tippek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kette vagsz egy muanyag uveget, abba raksz 2 mosogato szivacsot, közejuk meg egy ovszert vagy gumikesztyut es kesz. Vagy pedig felfujsz egy ovszert ugy mint egy lufit, elkotod a veget, aztan a masik vegenel helyezel egy ermet vagy kupakot ugy hogy benyomod egeszen addig amig a megkötött reszenel meg nem tudod fogni. Igy a belselyeben keletkezni fog egy "lyuk" ahova tudod dugni a dakot
2023. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
dugd be a porszívóba.
2023. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Törülközőt felcsavarod, bele gumikesztyű, azt lefogod befőttesgumival, és síkosítót teszel bele. Nekem bevált. Privátbyn a linket is elküldöm szívesen, ahol találtam, ott angolul ugyan, de értelmesebben van leírva, hogy készítsd el.

19f

2023. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Adom a számat!
2023. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 engen erdekelne a link!
2023. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*engem
2023. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy Fleshlightot vagy egy Tengát. A házilag készített eszköz nem adja azt az érzést, amit egy boltban vásárolt segédeszköz tud nyújtani.

Próbáltam korábban én is házi dolgokat, de már rég váltottam Fleshlightra.

2023. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én régebben uborkát, sprayos dobozt próbálgattam. De egyik se adta azt az élményt mint egy igazi…
2023. máj. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!