Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki közületek olyan férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki közületek olyan férfi, akinek csak a sportos férfiak tetszenek, és épp ezért kezdtél el sportolni, hogy neked is jó tested legyen?

Figyelt kérdés
Hogy állsz a terveddel? Mikor kezdted, hogy haladsz, mennyire vagy kitartó, mi a cél, és megnéznek-e már más fiúk?
2023. máj. 11. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Sportosak tetszenek, ezért én is elkezdtem sportolni nemrég, még látszatja nincs nagyon.
Sportosak tetszenek, már pár éve elkezdtem a sportot, és már majdnem elértem a célom, egész jól nézek ki.
Én is ezért kezdtem sportolni. Már más férfiaknak is megakad rajtam a szeme.
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
És meg is találtam a párom. Igaz idősebb, de kigyúrt. 18/f. Ő 35/f
2023. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Soha nem tetszettek a sportosak,kigyúrtak.Sem azok a tipikus szépfiúk,akikért odavan a legtöbb meleg.

Egyszerű,szerény és csendes meleg,akit preferálnék.Csak sajnos nehéz megtalálni őket,mert az esetleges sok kudarcuk,vagy kevés önbizalmuk zárkózottá tette őket:(

2023. máj. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!