Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit ajánlanátok? Első sorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok? Első sorban BDSM kedvelőkhöz szólna a kérdés valamint erényövet viselőkhöz

Figyelt kérdés

Egy idelye már próbálkozom az erényöv használatával és már elég sok típust és fajtát kipróbáltam(ráadásul nem is gagyi minőségűeket). Az lenne a gondom hogy az eddig kipróbáltak közül nyugalmi állapotban gyakorlatilag egy mozdulattal ki tudtam szabadulni. Az lenne a kérdésem hogy tudtok olyat ami beválhat?

A kicsi méretűekből tudtam a "leg nehezebben kiszabadulni"


2023. máj. 16. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi, fémet kell venni, a gyűrűnél épphogy 1 ujjad férjen be a here mellé. A zár legyen fix, mert a lakat csörömpöl ahogy mozogsz. A méret pedig pont akkora legyen mint a péniszed, vagy valamivel kisebb.
2023. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyhából ugyanazt tudnám írni, amit az első írt. Talán még annyi, hogy felvételhez használj síkosítót és úgy relatív könnyen belecsúszik a kisebb ketrecbe is.
2023. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én amiket próbáltam, sajnos mindegyiknél azt vettem észre, hogy a péniszemhez túl nagy, hosszú, a gyűrűt pedig nem sikerült eddig jól választani, valahogy sokszor úgy érzem, hogy túl szoros egy idő után, illetve "felemás", egyik oldalon húz, feszül
2023. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A farokketrec típusú erényövekből mindig ki lehet könnyen szabadulni, ez a baj velük. Persze a kérdés h tényleg egy mozdulattal lejön mert ez azt jelenti h adott esetben magától leesik, vagy csak a farkad tudod kihúzni de a gyűrű a heréken tartja az eszközt. Erre azt mondom h ez a játék is fejben dől el, ha csalni akarsz csalj, azzal magadnak rontod el az egészet.. nyilván ha van rá több napod bármilyen zárat ki lehet nyitni.


Ha mindenképp az alényeg h ne tudj szabadulni akkor valami komolyabb rendes öv típusú erényövet javaslok. Pl. Neosteel. A Neosteel övek annyira drágák hogy szerintem alig páran hordanak ilyet, viszont egy bdsm rendezvényen találkoztam egy házaspárral ahol a férfi ilyet hordott és állítása szerint lehetetlen belőle a szabadulás. Cserébe amúgy baromi kényelmetlen, nehezebb benne mozogni, feküdni, autóba ülni stb.

2023. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!