Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, nektek anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akvariumpucolo kérdése:

Meleg srácok, nektek anális közösülés után mennyi idő amíg a sperma kifolyik a popsitokból?

Figyelt kérdés
Mi 3 napja szexeltünk a barátommal, és a popsimba élvezett bele de a sperma nem folyt ki onnan. Lehet ebből baj?

2023. máj. 27. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ettől Soros fiának a csicskája leszel.
2023. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy fideszes hamar megválaszolja, esetleg Szájernél érdeklődj🤣
2023. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak terelés Kaletáról!
2023. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom 3 napja csak sz@rtál már, nem? Ha igen, akkor nyugi, nincs már ott sperma sem. Meg amúgy is nyugi. Ha nem folyik ki közvetlenül az aktus után vagy nem mész el közvetlenül utána wc-re, akkor gond nélkül felszívódik, semmi bajod sem lesz tőle. Teherbe biztos nem fogsz esni tőle, emiatt ne aggódj.
2023. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem ha bennem marad. Aktus után nem megyek wc-re és szorítom hogy ne jöjjön ki semmi.
2023. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha vissza áramlott a patkó bélig, akkor megemésztődött, felszívódott és aminosavakrs bomlott.
2023. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz
2023. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a srác alig lőtt ki valamit, az pár csepp meg felszívódott.


Én igaz aktív vagyok, de én akikkel eddig voltam ott a szex végén ahogy kihúztam már folyt ki egy része vagy ha szállt fel rólam már folyt ki belőlük. Vagy a hasamon de főleg a lepedőn mindig volt nyoma.

2023. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anál útján is kaphattok el fertőzéseket!


Használjatok óvszert!

2023. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!