Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek reális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reális hogy ennyire aggódom a HIV/Aids miatt?

Figyelt kérdés

20 éves meleg srác vagyok, és nagyon szeretnék ismerkedni mas srácokkal. Azonban az egyik legnagyobb félelmem hogy elkapom a HIV vírust, és ez nagyon megnehezíti az ismerkedést. Természetesen nem szexelnék fűvel-fával, de ha megismerkedek a neten egy-egy sráccal és szexre kerülne a sor, honnan tudhatom biztosra hogy nem hordozza a virust?

Szerintetek ez már beteges félelem vagy mit kéne tennem?



2023. jún. 15. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod biztosra, ezért kell védekezni.

de nem kell ezen parázni görcsösen.

2023. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

1. Szexnél védekezzetek. (Bár ez alap)

2. Azért nem minden 4.5. ember fertőzött. Vannak de nem nagy számban.

3. A veled korodbeliekkel ismerkedhetsz nyugodtan. Én is 23 vagyok, nem féltem még emiatt.

4. Ha nagyon félsz akkor kérsz szűrést.

2023. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is féltem amigy ilyentol, bár nem vagyok meleg meg nem valtogatom a partnereim, de ilyenkor utána kell nezni rendesen hogy mitől is felsz. Az Aids es a Hiv manapság már gyógyítható/tünetmentesen kezelhető, már nem halnak bele sőt aki szedi a gyógyszereket az nem is fertőző képes, és már nem hal bele az ember, ne félj olyantol amitől nem kell félned, de tudsz vedekezni is ellene.
2023. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem en is olyan vagyok, mint Te, en is tulparazom. :( A masik oldalrol meg szexmanias vagyok kb, ez fog csak vissza, ha nem lennenek ilyen betegsegek ( es nem csak az AIDS), siman minden masnap gangbang partyn tolnam. 🤣
2023. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Jogos a félelem, de azért ez ne hátráltasson az ismerkedésben. Mindenki a HIV-től fél, pedig a szifilisz, kankó sokkal gyakoribb. Feltételezem, hogy megbízható srácokkal ismerkedsz, nyugodtan rá lehet kérdezni, hogy mikor volt szűrésen, szokott-e gumi nélkül szexelni.
2023. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt már pár álmatlan éjszakám a vírus miatt. Olyanokkal kell ismerkedni, akikben megbízol, és az óvszert csak több hónap ismerkedés után szabad - negatív tesztek felmutatását követően - elhagyni.
2023. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon erős ezen félelmem, bár nem csak e miatt, hanem minden más nemi érintkezés által terjedő betegség miatt.
2023. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

60aska mimdenkit lepontoz 😂

Te gondolom minden jött-menttel naponta összefekszel védekezés nélkül?

Tesztelés meg minek igaz?

2023. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gumit húztok

Nem harabdáljátok egymást

Nem véres, sebes szájjal smárolsz akkor nem kapod el

És nem egy tűt használva-mármint aki drogozik.


Valakivel ismerkedsz és képes lassan haladni a másik fél is, mert te ezek szerint igen.

28 nap mialatt egyikötök se feküdt le senkivel közösen is el mehettek szűrésre.

Ha valaki akar téged ezt meg fogja tenni.

Mindenkiben van egy egészséges félelem, de nem szabad hagyni hogy az irányítsa az életünket.

2023. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem félek
2023. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!