Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes ismerkedni ezzel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés
Beszélgetek messengeren egy 40 éves férfival, még szimpatikus is, csak úgy mutatkozott be, hogy videókat küldött magáról miközben egy kollégáját szopja. Nem tudom érdemes e megpróbálni, egyelőre én csak beszélgetni szeretnék vele személyesen
2023. jún. 24. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Láthatóan a céljaitok nem egyeznek.
2023. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagynám.
2023. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezert szukulnek be a melegek ismerkedesi lehetosegei es tart ott a teljes kozosseg, ahol tart (a pontositas kedveert: a beka feneke alatt) mert ilyen primitiv emberek alkotjak nagyobb reszben. A tortenetben szereplo ferfi es te is szegyenletes. Nem azert, amiert ismerkednetek, nem azert amiert szexualis vagyaitok vannak, sokkal inkabb amiert ez az irany ahova haladunk. Messenger uzenetben videot kuldeni szopas kozben…vannak meg emberek akik ugy kozelednek egymas fele, hogy beulnek valahova, vagy megneznek egy filmet, vagy inkabb vegyem meg a kotelet most, mert akcios a barkacsboltban?! Vicc.
2023. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Fúj.

Én mondjuk kezet szoktam fogni bemutatkozáskor, nem f-szt.

2023. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne idegeskedj 3-as, tíz melegből nyolc ilyen. Csak szép szavakkal körbeírják azt, amire vágynak.

Szimpátia....na persze :)

2023. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Látnom kéne a videókat, csak úgy tudok megfelelő választ adni a kérdésre. :)
2023. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

"vannak meg emberek akik ugy kozelednek egymas fele, hogy beulnek valahova"


A másik farkába.


"megneznek egy filmet"


Szopós videó is pipa.


"inkabb vegyem meg a kotelet most, mert akcios a barkacsboltban?"


Egy jó akciót ne hagyj ki, eláll az. :)

2023. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a celod? :D ha dugni akarsz akkor jo ra mert lathatoan nem egy szegyenlos pasi. Ha nem akkor off
2023. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!