Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan férfi, akit kizáróla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akit kizárólag fenéknyalás érdekel? Vagy legalábbis elfogadja, ha csak ennyi van?

Figyelt kérdés
Sosem voltam másik férfival, nem is akarok anált vagy sz0p😯st, az viszont nagyon izgatna, ha valaki a fenekem nyalná. Ilyen vágyakkal lehetséges partnert találni erre?
2023. júl. 2. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem könnyen találsz ilyet.
2023. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Inkább csak a fenék szagolgatás.
2023. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal is betelek, ha csak nyalni lehet :)
2023. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kajak53 ***** válasza:

Én imádok egy ápolt, szörtelen fiú/férfi feneket nyalni, csókolni szinte a végtelenségig.

69/f

2023. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te ezek után (nem akarsz se szopást se dugast) hogyan gondolod hogymeleg vagy????
2023. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
En is szeretek nyalni. Akar főfogásként is.
2023. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!