Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valahol legbelül a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol legbelül a meleg fiúknak is tetszenek a jó csajok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Lefinganánk őket.
2023. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Meleg vagyok, a férfiakat szeretem. Nem álmodozom női testről, de mégis szépnek tartom őket. Inkább csak annyi fog meg bennük, hogy mennyire képesek elbűvölni a férfiakat a kinézetükkel. Szoktam én is nézni a csajokat, minden irányból, ha van egy szebb, akinek olyan az öltözködése, vagy a teste vagy a járása, amiben valamit látok, hogy hm, ezzel biztosan tud csábítani.

27/F

2023. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nők vonzanak nőként. Szerintem úgy vannak vele mint én a ferfiakkal hogy megnézem őket hogy jól néznek ki meg szép a hasuk vagy izmos a vállaluk vagy hasonló de így nem mozgat meg. 26/l
2023. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehetne kérdezni, hogy "valahol legbelül a heteró fiúknak is tetszenek a jó pasik?" A válasz lehet igen, de nem olyan értelemben hogy szexuális vágyat is ébreszt.
2023. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz tetszés alatt? Hogy megállapítják, hogy milyen szépek, vagy hogy szexuálisan megkívánják őket? Mert előbbi lehetséges, utóbbi nemigen
2023. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépérzéke mindenkinek van. Hetero férfiak is látják, ha másik férfinak kidolgozott, jó teste van. A vonzalom már másik kérdés
2023. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak ruhában.
2023. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tegnap láttam egy ún. "jó csajt", jól kimaxolta magát, festés, feltöltés, letöltés, kitette, betette, festét-mázolás, minden megvolt, mindent megtett, hogy meg legyen elégedve magával, hirtelen csak annyit láttam, hogy egy nagymama megállt, bámulta, és látszott: nem hisz a szemének, hogy ilyen van.

Nem tudom, azóta ő is elhatározta-e, hogy életmódot vált, és innentől a jónő-prodzsekt lesz életcélja, de én csak annyit gondoltam: na, nem rossz, megcsinálta, amit meg lehetett, de hát mennyi baja lehetett, hogy erre mind szüksége volt...

2023. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek ilyen mélységeim.
2023. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

9-es választ imádom! Nagyon jó! :D

Ui. Nekem sem.

2023. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!