Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az anális szex menete?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az anális szex menete? Hogy kell rá felkészülni, elkezdeni, stb?

Figyelt kérdés
A kérdés röviden: Mi az anális szex menete az előkészületektől az orgazmusig?
2023. aug. 6. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Kicsit összetettebb.

Én hogy minden klassz legyen készülök rá egy fél órát kb. Emiatt a spontán szexet nem is szeretem

2023. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Meleg22 ***** válasza:
100%

Íjjjj.. hát ez azért komplex válaszadást igényelne... de tömörebben fogalmazva nem nagyon kitérve..: Most már szerencsére itthon is tágabb körökben van jelen a kimosás mint olyan előkészület, amit érdemes lehet beiktatni az esetek többségéhez... a meleg szórakozó helyeken is van ilyen szoba, ahol kilehet magadat mosni....:)(úgy hallotam:D)

Nézz utána.. egy pulykatöltő pumpa is alkalmas akár rá, vagy egy tusoló fej, vagy annak a slag vége, azaz letekerve a fejet.. (óvatosan a sérülés elkerülése végett..:))


Az hogy ki hogy szereti, szőrösen vagy csupaszon pedig ízlés válogatja, jobb ha rákérdezel a másiknál, ha a passzív fél leszel..:) ha meg aktív.. akkor egy kis intim talk-tól még nem fog szakítani veled..:D főleg hogy az jó dolog..^^, (megtudhatjátok egymás ki hogy mit szeret és mit nem) <--- mindenképp ajánlatos tevékenység előtte, csak jobb lesz tőle a szex.:v^^,


Ha még szűz vagy, passzív oldalról, próbáld ki az újjazást stb, de gondolom ez már megvolt.:D a sikosító is fontos tud lenni, egy szőrösebb típusú aktus esetén pl nagyobb mennyiség kellhet, hogy az óvszer bírja a dörzsölődést.. + az óvszer minősítése is fontos lehet, hisz a túl vékony típusú könnyen elszakadhat aktus közben.. van direkt análra való típusú is, de igazából ha minden jól megy, egy átlagos nem ultravékony besorolású óvszer is bőven elég szokott lenni...:))


Aktívként az aktus során az előtágítást se felejtsd el, ha igényli a másik esetlegesen, ezt látod rajta.. egy kis újjazással történő tágítás sokat segít a partnerednek a fájdalmak elkerülésében... vagy egy kis masszírozás, ingerlés intim környéken, belső combon stb.. :)


Illetve a póz sem utolsó, hisz egy anális játszadozásnak többféle kimenete is lehet, mint pl lehet egyszerű be-ki-be-ki monotonitás, ami főleg az aktív fél elélvezésére vagy kihegyezve, ami kevesebbszer okoz a passzív félnek "orgazmust" elélvezést.. így igazából ritkább hogy többszörös elélvezése legyen, ami kb a csúcsok csúcsa, az ok amiért olyan jó dolog tud lenni egy anál játék..^^, :3


A partnered farok adottságaitól függően érdemes lehet olyan pózt találni pl, ami kellemesen ingerelni tudja a prosztatádat, már ha passzív vagy, ha aktív akkor meg törekedj értelem szerűen erre a kényeztetésre..:)


Tananyag.:

A prosztata masszással el lehet érni, hogy valaki anélkül élvezzen el, hogy a farkához érnénk, és ha ez megtörténik, akkor úgy élvez el, hogy a szexuális vágyai megmaradnak, nem kell neki 5-10 perc vagy akármennyi pihenő, hanem folytatja megállás nélkül, a játszadozást.. további az ilyen elélvezés kicsit már, nem annyira intenzív élmény viszont itt jön a csattanó..: :D

Ha legalább 2 alkalommal képesek vagyunk efféle elélveztetésre bírni a másikat prosztata masszással, anélkül, hogy az elélvezések pillanataiban nem ingereltük a passzív fél farkát, akkor pl harmadjára, ha ingereljük is mellé, akkor az már a végleges orgazmusa lesz, ami egyben a szexuális vágyait is kielégítheti, azaz sima elélvezés utána percek következhetnek nála be, ha olyan típusú, hogy pl pár percig stb utána nyugit szeretne stb..:D


A végleges elélvezéshez hozzáfűzném, hogy pl ha magadnak csinálod otthon solo-ban, akkor fura lesz, mert az agyadat mondhatni becsaptad azzal, hogy ő azt hiszi túl van már 2 elélvezésen is, bazi nehéz lesz (legalábbis nekem az volt) felállítani, miközben vered magadnak, és még análisan is izgatod a prosztatádat, szóval kicsit fura lesz.. de légy kitartó, mert ha bekövetkezik.. hát én elsőre.. 2 prosztatás elélvezés után 3.-ra normálisan olyan élményem volt, hogy örültem hogy egyedül voltam otthon... nem tudtam visszafogni magamat hangok terén pl.. jah meg nem láttam úgy 3-4 mp-ig egyáltalán, full beszédültem vagy nem tom... :D:D

Még királyab kb nincs annál jobb, ha szopnak ilyen szituációban.. nah hát az..... basszus....:D de az is jó ha megy a smaci közben, és így smárolva élvezem el.. hát az is best of top 3 :D:3^^,

2023. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!