Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak veletek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak veletek is előfordult már, hogy közömbösen néztek mindenkire?

Figyelt kérdés

Sok csalódás után, a társkeresés "érdekességeit" átélve,vagy szakítások után mintha egyszer csak eltűnne belőletek az érdeklődés.

És még azokon is átnéztek, vagy semlegesek már nektek,akik érdeklődnek irántatok és láthatóan barátkoznának.

Itt most nem arra gondolok, hogy megkeseredés,vagy gyűlölködés miatt lenne ez. Hanem mintha nem érdekelne már,hogy van, vagy lesz- e barát,vagy társ az életetekben .


2023. aug. 20. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen abszolút volt. A párom épp egy ilyen időszakomban kezdett el velem beszélgetni, kb egy hónapos periódus volt ez nálam, szerencsére kitartó volt, így 5 éve együtt vagyunk :)
2023. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel olvastam,kedves 1- es és további boldog és szép kapcsolatot kívánok Nektek !
2023. aug. 20. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell görcsösen keresni, de ha valaki kopogtat az ablakodon, ne húzd le a redőnyt. :)
2023. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Évek óta le van húzva :)
2023. aug. 20. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én pont így vagyok, és tudom, is hogy miért. A sok negatív tapasztlat miatt elment már a kedvem az egésztől. Igaz, öreg is vagyok.
2023. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!