Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri melegként tanári...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Megéri melegként tanári pályát választani?

Figyelt kérdés

Megkérek mindenkit hogy ne jelentse a kérdést kategória miatt, mert direkt írtam ide, mert lmbt emberekhez szól a kérdés


Szóval... Angol-történelem szakra adtam be a jelentkezésemet és a státusz törvény illetve úgy unblock az lmbt emberek megítélése/ellehetetlenítése miatt egyáltalán érdemes ezt a pályát választani? Aki már tanár/tanulja mit tapasztal


Ki rúghatnak emiatt az egyetemről vagy a munkahelyemről?

Budapesti vagyok és egy elég mainstream (annak idején tüntettek abból az egyetemről) helyre adtam be a jelentkezésemet


Illetve egy teljesen unrelated kérdés de (nem flexelésből csak kíváncsi vagyok) 400 pont mennyire számít soknak?



2023. aug. 25. 12:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem bántasz sem fizikailag, sem szellemileg gyerekeket, akkor nem rúghatnak ki.


Hogy a tanári pályát érdemes-e most választani? ...

2023. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
5%
Megérné meggyógyulnod. Sokkal jobb lenne, ha kigyógyítatnád magadat ebből a betegségből.
2023. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szexualitástól függetlenül nem éri meg tanárnak menni.
2023. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
A két dolognak semmi köze egymáshoz. Az unokám egyik legjobb tanára meleg volt, kiváló tanári képességekkel és a tanári képességei miatt ismerte el mindenki.
2023. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#1: természetesen senkit sem fogok bántani sem testileg sem lelkileg én olyan tanár szeretnék lenni akit kedvelnek
2023. aug. 25. 12:30
 6/26 A kérdező kommentje:
#2: köszi a hozzászólást, de nem vettem magamra
2023. aug. 25. 12:31
 7/26 A kérdező kommentje:

#3:ez teljesen igaz de engem mindig is érdekelt a pedagógia úgyhogy adok neki egy próbát mindig tudok váltani ha nem jön be


#4: ennek örülök az unokája jól tetszett járni

2023. aug. 25. 12:33
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Az egyetemről semmiképp.

A munkahelyedről meg technikailag azért is kirúghatnak ha volt nálad rágó és nem adtál a főninek.(költői túlzás) Ahhoz aztán nem kell melegnek lenni.


A tanár pálya viszont jelenleg senkinek sem optimális. Se a melegeknek, se a heteroknak, se a biszexeknek, senkinek.

2023. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8: őszintén szólva én magán iskolában szerettem volna tanítani 😅 úgyhogy nem tudom rájuk vonatkozik ez az új törvény
2023. aug. 25. 12:39
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemről nem rúgnak ki. Az iskolából / intézménytől meg attól függ mennyire "vaskalapos" az intézményvezető.

Amikor tanítasz akkor egy tanár vagy, nem pedig meleg. Ne vidd be az iskolába a magánéleted ennyi. Ettől még egyetértek a #3-assal, ennyi fizuért alaposan meggondolnám... akkor fogsz tudni megélni ha (jó sok) magánórát adsz, vagy magán nyelviskolában oktatsz.

2023. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!