Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg melyiket választaná?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg melyiket választaná? Ha egy nagyon szép 20 éves csaj akarna lecumizni vagy ha egy 70 éves meleg férfi?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább egyiket sem választanám.
2023. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy nincsenek gerontofil hajlamaim, így a 70-es pasas kilőve, a 20 éves lány meg nem a szexualitásomnak megfelelő partner. Neither of them.
2023. márc. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy meleg a 70 éves tatát mástnem nem állna fel neki rá, de nővel meg sem próbálná annyira nem érdekli.

Egy heterónál hasonló a helyzet, az is inkább a 70 éves mamit választja ha totálisan kiéhezett, akár mister gay helyett is.

2023. márc. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy heteró mit választana egy 20 éves fiút vagy egy 70 éves nőt?
2023. márc. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Itt azért szépen szét fog válni, hogy a "meleg kupacba" teljesen más eredetű jelenségek lettek helytelenül összevágva. Aki pszichológiailag vágyik egy férfi kisugárzású lényre, azt nem kifejezetten zavarják az öreg csókák, meg úgy semmiféle kinézeti dolog, még örülne is neki. Tapasztalat, egzisztencia, anyámkínja... Aki meg egy testre vágyik, annak nem mindegy, hogy néz az ki, mert az a lényeg. Nekik megtippelem: egyik sem szóba jövő. Aztán tovább megyek, van, akit épp úgy taszít mindenféle férfias megjelenés, mint akármelyik heterót, épp annyi, hogy nem a homokóra-testforma izgatja fel, tehát lányos fiút akar. Aki ilyen, az már egy borotválkozatlan 20 éves hímneművel szemben is inkább a lányt választaná. Az csak teljesen hidegen hagyja, de legalább nem undorodik tőle...
2023. márc. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A csajoktöl a többség nem undorodik, de nem is vonzza azt aki meleg. Tipikus Plinszky effektus, az említett költőt sem vonzotta az ellenkező nem. Az is igaz ha valaki nagyon öreg/idős az sem vonzó.
2023. márc. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik idősekre gerjednek.

Volt olyan huszonéves srác,akik udvariasan elutasított,mert "csak" 52 éves voltam még. Nem írt ki csak annyit,hogy idősekkel barátkozna.De azt nem gondoltam,hogy 70 felettivel.Konkrétan leírta,hogy volt már 84 éves férfi is az életében....!?

2023. márc. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Önszopást.
2023. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem undorodom a lányoktól, így őt választanám, de nem valószínű, hogy felállna. A 70 éves kilőve, ha nő, ha férfi, az hányingerkeltő számomra (ha szexről van szó). Mint a papi/nagyim, kösz nem.
2023. márc. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem novel, de bennem vannak biszex hajlamok is. Voltam mar novel is, de ferfival izgatobb.
2023. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!