Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is került olyan helyzetbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is került olyan helyzetbe, hogy elgondolkozott a szexualitásának "megváltoztatásán", mert akkora rajta a külső nyomás?

Figyelt kérdés

30 éves srác vagyok, de csak félnéve outoltam otthon. Anyámnak egyedül, apám nem tud róla, meg senki más a családban. Apám amúgy is a tipik bu*izós típus, meg nem is fiatal már. Ismerőseim nagy része a Facebook-posztok alapján tudja vagy sejti a szitut.


Az a helyzet, hogy ma közöltem anyámmal, hogy van egy barátom, és kvázi együtt is élünk. Ezen baromira kiakadt. Mert hogy mit fognak szólni az ismerősök, apám, stb stb. Gyászolja, hog nem lesz gyereke.


Sokszor ha megnézem az Instagramot, én is elszomorodok, mert látom, hogyan házasodnak a volt osztály-,szaktársaim, nekem meg ilyenben, legalábbis ebben az országban sosem lesz részem. Anyám meg kb rosszul van attól, hogy nem lesz unokája.


Fontos tényező, hogy sokáig vívódtam a szexualitásommal. Lányoknál próbálkoztam, egyikőjükbe bele is szerettem, de a tavolság miatt szakítottunk. Vele vesztettem el. Utána volt még az életemben kb két lány. Ennyi. Utána csak srácokkal.


Nem tudom tényleg mi legyen. Borzasztó anyám nyomása is, de elgondolkodtam azon, hogy mi lenne ha. Más is volt hasonló szituban?



2023. aug. 26. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

"Más is került olyan helyzetbe, hogy elgondolkozott a szexualitásának "megváltoztatásán", mert akkora rajta a külső nyomás?"


-Én nem mert k..vára lexarom hogy ki mit gondol. A szexuális irányultság nem megváltoztatható amúgy sem. Erre nincs orvos nincs gyógyszer ez nem mentális betegség. Ha még el is játszod a heterót nem fog sokáig menni. Mert úgy is a férfiakhoz fogsz vonzódni..



"Mert hogy mit fognak szólni az ismerősök, apám, stb stb. Gyászolja, hog nem lesz gyereke."


-Tipikus eset. Kit érdekel mit szólnak az ismerősök. Miért nekik vagy magad/toknak éltek? Nekik akartok megfelelni?

Én úgy lennék vele hogy kinek nem tetszik, viszlát. Nem is kell ismernünk egymást ezentúl..

Akinek szexuális hovatartozáson múlik a barátság,ismeretség az soha nem volt a barátod! Csak egy kamu ember.



Ne öld bele magad a megváltoztatáson, mert hosszú ideig úgy sem fog működni. Ennyi. Fogadd el,vagy keress fel szakembert neked is meg anyudnak is. Nem megváltoztatás céljából, hanem érzékenyítésből hogy a helyzetet elfogadjátok.


Én édesanyád helyében inkább azzal foglalkoznék, hogy a gyerekem hogy lehetne boldog és hogy lehetne jó élete szexuális hovatartozása alapján is. Nem pedig azzal "jaj hogy most ki mit gondol". Ez leírja egy szülőnél hogy mennyire is fontos neki a gyereke. Az ismerősök családtagok ezek szerint fontosabbak nálad. Ez sok esetben így van coming outnál.

2023. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Ha biszex vagy mért nem élsz normális életet egy nővel.
2023. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is voltak pasis kalandjaim. Mostmár házasságban èlek, család, gyerekek. Boldog vagyok, nem hiányoznak a pasik.
2023. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

A haverom. Nem volt neki nagy ügy mert nem homo hamen bi.

Már családja van.

2023. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy pasival vagy még lehet gyereked.
2023. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom, hogy ilyen a családod. Lehet nem fog tetszeni amit mondok, de én ilyen helyzetben simán eltávolodnék a helyedben tőlük. Nem tudom mennyire függsz tőlük anyagilag, de ha megteheted, szerintem jobb, ha távolságot tartasz. Nehéz, mert nekem más okból kellett meglépnen és sokszor szar, hogy nincs családom. Viszont ha lenne...akkor se lenne. Érted. Van hogy rosszabb velük, mint nélkülük sajnos.

Viszont semmiképp se engedj külső nyomásnak, ha már biztos vagy abban, hogy a pasik vonzanak. A te boldogságod legyen a legfontosabb, mert senki másnak nem az lesz a prioritàs. Látod, szüleid sem neked akarnak jót, hanem magukra gondolnak. Ez az egyik legroszabb, amit egy szülő tehet. Úgy neveli és manipulálja a gyerekét, hogy annak személyusége és viselkedése neki kedvező legyen. Mindegy, hogy ez megnyomorîtja a gyereket, a lényeg, hogy neki jó legyen. Borzasztó..


Egyébként a helyedben nem búslakodnék, mindent meg lehet oldani. Lehet szép esküvőd neked is. Most nem mindegy ki milyen papírt ír vagy nem ír alá? Én tuti szerveznék egy esküvőt magamnak:D

Gyereket is tudtok vállalni, igaz kicsit macerásabb a dolog, de ha ez minden vágyad, meg lehet oldani (ne anyád miatt csináld ezt se).


Én deukkolok neked nagyon, hogy legyen erőd a boldogságodhoz:)

N

2023. aug. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Az első hozzászóló mindent leírt!
2023. aug. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Éld a saját életedet! Aki meg "mit szólnak majd hozzá . . . " Azok foglalkozzanak a saját életükkel, ne a tiéddel.
2023. aug. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Nem gondolkodtam a szexuális beállítottságom 'megváltoztatásán', maradok hetero, akármennyire is ömlik már mindenhonnan a meleg propaganda.
2023. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit megváltoztatnod. Bi vagy, tehát ha a monogám fajta, akkor simán lehet női párod, családod is.

Persze ezért én nem szakítanék a mostanival.

2023. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!