Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a megoldás a sperma kérdésr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a sperma kérdésre? Ti hogy vettétek rá magatokat a szájba élvezésre?

Figyelt kérdés
Izgat a gondolat, hogy a számba élvezzenek, de közbe meg a szagától is rosszul vagyok. Így sose mentem bele. Te hogy vetted rá magad? Lenyeled? Mit tanácsoltok? Ja és te nem érzed megalázónak?
2023. aug. 31. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég fiatal voltam az első orálnál, nekem egyből a számba ment. Nem tudtam lenyleni, kiköptem.

Azóta nem volt szájba.


Vannak módszerek amikkel elméletileg lehet javítani a sperma ízét/szagát. Ha szeretnéd kiprobálni beszéld meg a pároddal és előtte egyen 1-2 olyan dolgot

2023. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne finnyáskodj! Nyeld le!
2023. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha a szaggától is rosszul vagy miből gondolod, hogy az íze jobb lesz? Nagyon erotikus lesz ha a srác élvezés után az öklendezésed nézi, hallgatja.


Én soha nem engedtem szájba. Nálam ez kizárt. Akinek nem tetszik ballaghat. Viszont cserébe nem is várom el, hogy a partnerem nyaljon. Rá van bízva akarja, vagy nem.

2023. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt te találtad ki milyen legenda? Végbélbe meg sz@r van, szóval nem csoda, ha büdös jön belőle.
2023. aug. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Éveken át elkerültem,hogy a számba lőjön bárki is annak ellenére ,hogy az enyémet minden pasim lenyelte

Akkor változott meg mikor szerelmes lettem és onnantól vágytam rà,hogy megtegyem.

Eleinte fura volt,de ma már imàdom.....

2023. aug. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Aktívként én nagyon szeretem a spermát a számba, a régi partnereimtől is viszont kívántam, hogy a szájukba élvezhessek.

De utána, rendőri ellenőrzéskor elég ciki volt. :-D

2023. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmire sem kell rávenned magad, ha rosszul vagy tőle. Csináld azt, amit szeretsz és ami jólesik. Nem mindenki szereti szájba. Vagy bejön, vagy nem. Nem kell erőltetni, ha nem tetszik.

Én sem szeretem se az ízét, se az állagát, de kapcsolatban megteszem, mert a gesztus maga nagyon szexi, az nagyon izgat. Attól, hogy nem igazán ízlik az íze számomra, meg az állaga is olyan, mint a ta-kony, attól a gesztust még nagyon imádom. Jó látni a partnerem boldogságát, kielégülését orgazmus közben. Simán lenyelem, ha épp úgy jön ki a lépés. Vagy játszadozom vele, csorgatom az arcomra, államra, vagy csókolózunk egyet 'olyan' szájjal és visszaadom neki szájba. Ezek nálunk bejönnek. Ja, és semmi megalázót nem látunk benne. Nekünk ez nem megalázó egyenrangú félként a kapcsolatban. Akkor lehet megalázó, ha valaki ilyen sub/dom játékok részeként tekint rá, vagy ha valakinek alapból ellenérzései, gátlásai vannak vele szemben. Nekem nincsenek. Szeretem a spermát, mehet bárhova, csak éppen nem mondanám finomnak az ízét, kellemesnek a szagát (bár ez nem zavar) meg az állagát. De ezen túl tudok lépni simán, főleg ha látom a párom örömét, kielégülését, boldogságát.

2023. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

#6

"De utána, rendőri ellenőrzéskor elég ciki volt."


Hogy mi van? Részleteket! :)

2023. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre szájba ment....semmi probléma nem volt vele
2023. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt hívják dilemmának. De előbb-utóbb döntened kell, hogy vagy az ubndor dönt és akkor nem engeded szádba, vagy a "szájbag3ci" vágy ural el téged, a szaga ellenére.


A lényeg az, hogy semmit ne erőltess, ami nem, tetszik. Csak amit muszáj. De a szex: nem muszáj kérdése.


(Egyébként ahány ember, annyiféle. Én pl pont azt élvezem, amikor számba lövik, de pont nem azért, hogy lenyeljem, mivel nem vonz a lenyelés; hanem azért vágyom számba kapni, mert engem szexuálisan izgat, ahogy kicsorog a számból.)

2023. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!