Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúra utaló homoszexuális/bisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúra utaló homoszexuális/biszex jelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy fiúknál mik a biszexualitás előjelei?

Belsőleg szeretném kérdezni, viselkedésében milyen jelei lehetnek, illetve beszélgetésnél mi az ami feltűnhet ami alapján előjel hogy biszex?

Jelen esetben egy 9-es, fiatal srácról van szó akinek ez az első hete abban a suliban ahova én járok. Random odajött hozzám beszélgetni úgy hogy nem is ismerem de többször láttuk egymást, volt hogy rám is nézett. Sietésben voltunk mert tesire kellett átöltöznöm és nekik is tesi volt szóval nem tudtam sokat beszélni vele. Ez nem egy biztos jel ezért szeretném megkérdezni hogy mi egyéb lehet még. Egyébként 1 évvel vagyok idősebb nálam és talán bejövök neki?


Normális, nem elítélő válaszokat szeretnék, aki tud ebben segíteni annak nagyon megköszönném


F



#meleg #homoszexualitás #biszexualitás #jel #biszex jelek #meleg jelek
2023. szept. 7. 00:44
1 2
 1/14 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szerintem csak barátkozni próbál, most kezdett új iskolát.
2023. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Ha új az iskolában, akkor bárkihez odamegy, az random és ismeretlen lesz neki/neked.


Miről akart beszélgetni?


Én simán rákérdeznék a szexuális orientációjára.

2023. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Na azt ne!
2023. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Eper Milós ***** válasza:
100%
Nyilván téged talált szimpatikusnak, ha hozzád ment beszélgetni. Nem lehet azonnal mögé látni a választásának. Ha neked is szimpatikus, és nem lennél ellenére egy új barátságnak, netán extrákkal, akkor keresd a lehetőséget, hogy beszélgessetek, töltsetek együtt időt. Aztán úgy is kiderül, pláne irányítod a történéseket.
2023. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Biszex vagyok azon belül uni,de senki nem mondaná meg rólam,hogy sűrűbben kapom análba mint én adom hüvelybe!
2023. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ma mentem oda hozzá beszélgetni vele, mondta hogy nincs semmilyen barátja az iskolában és próbál barátkozni de nehéz mert alig vannak szimpatikus emberek (ezt ő mondta) Beszélgettem ma vele sokat, szinte minden szünetben velem lógott meg együtt kajáltunk. Tudom a nevét is és az instámat is megadtam neki. Még egy pár nap beszélgetés után leszek lényegretörő hogyha nagyon szimpatizál engem még a jövőben is. Mármint váratlan dolgot fogok csinálni attól úgy is zavarba jönnek az emberek :D
2023. szept. 7. 15:33
 7/14 A kérdező kommentje:
#2-es igazad van, egy pár nap múlva ezt is meglátjuk volt akitől megkérdeztem lol
2023. szept. 7. 15:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne agyalj ezen

Csak lazán ismerkedj és majd alakul

Érezd jól magad

2023. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre azt tervezem aztán majd folynak a dolgok
2023. szept. 7. 16:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint váratlan dolgot fogok csinálni attól úgy is zavarba jönnek az emberek :D"


Ajaj, mire készülsz? :)

2023. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!