Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik sokan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy a jól kinéző és/vagy fiatal melegek kb. köztulajdonok? Illetve miért hiszi azt sok öreg meg kövér meleg, hogy rájuk várnak mások?

Figyelt kérdés

Biztos van aki szerint általánosítok, ezért előre mondom, egyáltalán nem ilyen mindenki.


De sokan igen.


Miért hiszik azt, hogy a jól kinéző, főleg fiatal melegek köztulajdonok, ők arra vannak, hogy szexeljenek velük? És nem két emberen kölcsönösen múlik a dolog?



Illetve sok öreg és/vagy kövér, ronda meleg miért viselkedik úgy mintha rájuk várnának a többiek és voilá tessék itt vannak nekünk?


Nem mind ilyen, de nagyon sok.

Szerintem aki fenn van online ismerkedős helyeken tudja, hogy mire gondolok.



2023. okt. 9. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ők így próbálkoznak. Lehet néha bejön, más választásuk meg nincs
2023. okt. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Meglepő és elgondolkodtató,hogy milyen sok fiatal,jó kinézetű srác keres öreget,kövéret , rondát.

Ismerek olyan jóképű srácot,akinek igaz,hogy titkos,de egy olyan férfiszemmel gusztustalan ötvenes pasija van, hogy mindenki elcsodálkozna.Alacsonyabb a srácnál,mindig izzadtságszaga van,ócska ruhái,orrszőre kilóg és a hasa...hát az már olyan,mint egy lenyelt vödör.És mégis a sráccal van,ráadásul a srác a passzív.


Másoktól hallva és a saját véleményem is az,hogy valami lelki oka van annak, ha ekkora két véglet találkozik.Nagyon sok van ilyen.

Tudok olyanról is,pont itt írogattam vele tavaly,aki 26 évesként egy olyan férfinek lett a barátja,aki 61 éves kövér volt és három idősebb gyereke volt,mint a srác.Még az öreg sem értette,miért ő kellett a srácnak,akivel egyébként a Széchenyiben jött össze.Három éve már barátok voltak és szerelmesek egymásba. Unokás nagypapa és fiatal srác,akinek ráadásul lakása is van,ott találkoztak mindig, mert ugye az öregnél ott volt a neje,az egyik gyereke is ott lakott még.


Ez engem azért gondolkodtat el,mert sem a fiatalság,sem az idősség nem előny semmiben.Egy állapot, amit el kell fogadni.

Talán ami bosszant,hogy sok középkorú,vagy idős ember,aki nem kövér,nem ronda és uram bocsá' még érzései is vannak,sőt érzelmei - na ezek közt sok a magányos,mert ők nem nyomulósak...

2023. okt. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos valóban így van, hogy sokan csak tárgyként gondolnak a másikra, főleg ahogy említetted, ha fiatal és/vagy jól néz ki, mint valami termék a boltban, ami kb örüljön az adottságainak és adja át magát bárkinek. Mondjuk az fura nekem, hogy a kövérek/“rondák” így gondolkodnak, ezt nem tapasztaltam még, ráadásul rajtam is van kisebb felesleg szóval tudom, hogy nem vár rám sehol senki és esélyem sincs, szóval eszembe nem jutna nyomulni senkire😅
2023. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jani Belucci ***** válasza:
60%
És te lennél az a jóképű, helyes fiatal, akit a csúnya gonosz bácsik bántanak? Van szád, nem? Akkor meg el tudod küldeni őket a bús f4szba. De ezen full felesleges felcseszned magad. A randiappok teli vannak kibírhatatlan emberekkel minden korosztályból. Meg kell tanulni ignorálni fejben.
2023. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Izmos fiatalként én is ezt tapasztalom, igaz én már ignorálom az ilyen embereket. A legjobb amikor kép nélkül könyörög valaki találkozóért🤣 Persze ha azt mondom hogy hozzám hasonló srácot keresek akkor meg az én k*va anyámat
2023. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Mikor ő volt fiatal nem volt net. És többek közt neki köszönheted hogy ma nem bünteti a törvény. Anno büntette… tény hogy sok az IQ light de nem korosztály miatt. A sajátunkba is. Az lep meg hogy te ezt nem látod át és kérdést írsz róla. Szerintem amúgy neked valahogy az alja jut mert amit írtál sose éreztem. Ezt a “köztulajdon” dolgot. Az hogy nem mutat jól de álompasit vár azt igen de az se kor kérdés…
2023. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos valóban nem lehetett jó fiatalnak lenni régen. Amit írt az előző igaz. Nem kor kérdése egyik se amit írtál és azért ha te ezen így kiakadsz nálad se lehet minden rendben. Én minden ilyet elengedek. Mert mindenhol van ilyen és valóban nem a kortól függ. Ismerek fiatalt is aki hetente ír hogy szopna...
2023. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Miért törölték a válaszomat?
2023. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván az idősebbje is szeretné még megélni a vágyait, főleg, ha eddig nem sikerült neki. És ha nem is próbálkozik, sosem fog találni senkit. Így legalább egy mákszemnyi esélyt ad magának, hogy jusson valamire.

Én még csak 42 múltam, de már kezdek aggódni, hogy lassan az általad leírt “csúnya, kövér, öreg” kategóriába jutok, szóval addig kell próbálkozni, amíg lehet.

2023. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Kérem a 9-es válaszolót,hogy magával szemben ne legyen ilyen kritikus.Nem kell saját magunkra írni ilyeneket, látható,hogy ezt megteszik mások -sokszor örömmel. :/
2023. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!