Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit változtassak hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak hogy a barátom tovább bírja az ágyban?

Figyelt kérdés
Általában amikor együtt vagyok a barátommal ő előbb elmegy mint én és azt mondja nem élvezi ha utána is dugom. Szájjal mindig levezet vagy ha várunk egy kicsit utána folytathatom de ez így nem az igazi.

2023. okt. 11. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől kezdve egyikőtök sem nyúl a farkához és mégis hamar elélvezés a dugástól? Mert ha valamelyikőtök hozzáér akkor azt javasolnám, hogy ne tegyétek és így tovább tart majd.
2023. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő nem szokott hozzányúlni viszont én szeretem kényeztetni ezzel is. De legközelebb kipróbáljuk úgy hátha.
2023. okt. 11. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt változtasd.


Nekem is volt egy barátom, aki térdepeltetve dugott és közben húzogatta a farkam... nagyon gyorsan elsültem... de én hagytam neki utána is, hogy dugjon... vagy a tökeimre verte ki.


30/passzív

2023. okt. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En paszivkent nem banom ha az aktiv fel hamar elmegy, csak elvezzen hatalmasat
2023. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!