Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzivok mit élveznek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzivok mit élveznek az anális szexben?

Figyelt kérdés
A többségnek nincs önmagában prosztata orgazmusuk. Ha meg közben magukhoz nyúlnak, akkor sincs a többségnek orgazmusa. Szóval mit élveznek az anális szexben?
2023. okt. 13. 12:00
 1/9 Jani Belucci ***** válasza:
93%
Hát ha veled úgy sem mennek el a passzívok, hogy magukhoz nyúlnak, akkor ott nálad van a hiba.
2023. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az aktív hibája az, ha a passzívnak potencia gondjai vannak? 🙈
2023. okt. 13. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"Ha meg közben magukhoz nyúlnak, akkor sincs a többségnek orgazmusa."

Ez szerintem nem igaz. Pont hogy a többségnek olyankor van, az anális szex meg még közben rásegít, még intenzívebbé teszi az orgazmust. Egyébként orgazmus vagy ejakuláció nélkül is lehet jó érzés az anális szex, önmagában is, mivel elég erős erogén zóna. Ha a nyakadat, mellbimbódat, testedet puszilgatják, csókolgatják, simogatják az is jó érzés, mégsem élvezel el tőle. De ettől még érzed és jólesik, izgató, begerjedsz tőle. Az anál is ilyen. Attól, hogy valaki esetleg nem élvez el tőle, még érzi az erős ingereket, amelyek jól esnek neki.

2023. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Már eleve az izgalmas, jó érzés, ha dugnak, orgazmus nélkül is.
2023. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Prosztata orgazmusuk nem mindíg van a nélkül hogy magukhoz nyulnak-- de ha rásegít kis huzogatással még ha lankadt is

Dupla orgazmusa is van.


Szerintem mindegy is

Te megint az a mindenáron vitázni akaró vagy

És bármit is mondanak neked

Csak a saját butaságod mondod tovább

2023. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Te csak azt élvezed, ha elspriccelsz? Semmi más nem tud kellemes érzést okozni?
2023. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kellemes az egy jó vacsora, vagy egy séta és sorolhaznám. A szex ne kellemes legyen hanem élvezetes!
2023. okt. 13. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy dugnak nagyon jo erzes, elvezem hogy a partnerem miattam elvezz el, az en popomat elvezi teli, raadasul en is eltudok elvezni ettol
2023. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon élvezem amikor dugva tartanak és el is élvezek a popsimban és a farkammal is
dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!