Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyre erőteljesebb a homofóbia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre erőteljesebb a homofóbia a különféle platformokon. Szerintetek ez mitől alakulhatott ki? Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ez a jelenség kissé erősebb, kissé mindennaposabb már. Mit nem tudnak ezen elviselni a nem homoszexuális emberek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
32%

Támadó és lenéző a kérdező, gyerekesen visszavág. Itt elmondják az emberek a véleményüket, amit tiszteletben kéne tartani, és nemcsak ezt elvárni. Ugyanolyan fób a reakciója is, mint amit számonkér a másik oldalon.

Nem döntőbíró a kérdező (mint ahogy senki sem), hogy eldöntse ki téved, ki nem.

A kérdés így inkább kötekedés, és provokáció, mint ahogy ez már megszokott.

2023. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
32%
kérdező te egy olyan primitív létforma lehetsz mint a keletinél nyálát csorgató c típusú emberformák
2023. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
27%
24-es nem vagyok meleg, akarhogy belemakarod magyarazni. Leirtam, hogy mit erzek, nem kattogok rajtatok, most is csak a kerdes miatt irtam valaszt... Nem erdekel hany "hetero" vagy csak kivancsi (igen valaki csak a hecc kedveert probalja ki) embert fuztel be, mert ram nem igaz. Ennyi, probalok mashogy gondolkodni, magamra eroszakolom az elfogadast, de tiszta szivvel nem tudom azt mondani, hogy nem tartom undoritonak valojaban. Es azzal, hogy "belembeszeled", rameroszakolod, hogy en biztos b*zi vagyok, mert nem ajnarozlak, azzal csak azt ered el, hogy megjobban ellenszenves vagy. Konkretan manipulalni probalsz...
2023. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
58%

Nokent mondom, szerintem attol mert egyszer-ketszer kiprobalod a masik nemet, nem leszel se meleg, de meg lehet biszex se. Vannak kivancsi emberek, akik egyszeruen ugy vannak vele, hogy 1x elunk, ki akarom probalni milyen. En is voltam 2 novel, nem volt rossz, sot... De ez a lenyege a szexnek, hogy elvezed.


Nem bantam meg, alapbol a noknel jobban "elnezik" ezt. De azon kivul, hogy jo volt, csak megjobban biztos lettem benne, hogy hetero vagyok. Persze vannak azok akiket meglehet vezetni es elbizonytalanodnak.

Olyan fura, hogy a melegek jonnek a szokasos szlogenekkel: a ferfiak jobban szopnak, hadd csinaljam neked (sokszor konyorogtok is), ha nem probalod ki sose tudod meg valojaban mit is szeretsz, nem baj ha kivancsi vagy nem leszel alapbol b*zi, haverok is kiverik egymasnak stb... Aztan megteszik, es a tarsadalom egybol rajuk ruhazza, a meleg es biszex jelzot egy alkalom utan. Nyilvan van aki meg maganak se vallja meg es ugy homofob, amirol a kerdezo is beszel. De attol mert egyszer-ketszer beadja valaki a derekat meg nem latens meleg/leszbi. Csak a ferfiakra hamarabb ramondjak, ebben a temaban, a nok sokkal szabadabbak. Smarolhatok, kinyalhatok ugy is lanyt, hogy kozben nem vagyok leszbikus, sot meg sok hetero ferfinak tetszik is. De egy kolis srac aki a haverjaival "jatszadozik" egybol meleg/biszex. Es mivel belemagyarazod, hogy egy hetero SOHA nem nyulna faszhoz/pinahoz igy elkezdi elhinni. (Pedig ra lett beszelve hogy nincs ebbol semmi, aztán le latens b*zizzatok az illetot)

Vannak akik nagyon szelsosegesek, akik tenyleg nem nyulnanak az adott nemhez, undorodnak mindket oldalon. Ismerek meleget aki sose nyulna nőhöz, mert undorodik a pun*itol, de olyat is ismerek aki eveken at titkolta es volt felesege meg gyereke is. Ismerek olyan heterot aki ugyanugy undorodik, es mas hetero pedig bevallalja.


Nyilvan nincs semmi gond azzal, ha megis az vagy, es egyre tobb emberrol derul ki hogy biszex vagy panszexualis. Nyilvan a transzok megjelenese se segit ebben a temaban, osszezavarodnak az emberek.

2023. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 A kérdező kommentje:
#31 Ki sértődött meg? Az miért lenne magyarázat, hogy mert undorító mocskos bzik vagytok? Vagy Te minden böfögést elfogadsz témától függetlenül bárkitől bármire csak, mert egy másik ember véleménye? Akkor fogadjuk el az oltástagadó és vírustagadó műkörmösök és asztalosok véleményét is , csak mert véleményt böfögött? Azért azt tudnod kell, hogy nem minden vélemény egyforma és én ezt így is kezelem.
2023. okt. 19. 12:15
 36/77 A kérdező kommentje:
#32 és 33 Az, hogy ezt így látjátok egy valamit árul csupán el. Ostobizmus, amihez jogotok van, Majd tisztelni fogom a homofób carok kijelentéseit is persze , persze hogyne .
2023. okt. 19. 12:19
 37/77 A kérdező kommentje:
#34 Várható volt , hogy Te teljesen másképp vagy ezzel mint az összes többi melegektől undorodó ember. Persze értelek, de épp azt a formát hozod amiről írtam. Nagy gebasz van a fejedben de ez nem az én saram. Már eleve a szóhasználatod....tetszik amúgy..ki is másoltam az írásod ( persze név és arc nélkül nyugi, ja az nincs is! ) kellesz az ilyen és hasonló témák bizonyítására. Köszi :)
2023. okt. 19. 12:22
 38/77 A kérdező kommentje:
#35 Az az igazság egymerő közhely amiket írsz de értem mit szerettél volna ezzel kifejezni. Nos az ha valaki kipróbálja valójában nem lesz meleg , persze hetero sem de ez az egyén agyi kapacítása. A szokásos lózungok meg , nem tudom, biztos a heteroknak nincsenek szokásos lózungjai és közhelyei de egy csetes platformon ha összejövök valakivel az bezony ahogy fentebb valaki említette , nem "befűzés" hanem egyszerűen az illető szexelni akar ffival ffi létére. Az hogy vannak a melegeknek olyan %-ban nem tudom kifejezni persze, de olyan egyedei akik ffiszex után elkezdenek bzizni ( az említett példámból kiindulva) az is csak azt mutatja, hogy nagy a baj sokaknál. A példáid eléggé életszerűtlenek amiket írsz de biztos van ilyen is aki meleg és undorodik a p..tól, csak azt nem értem ezt miért tartod szélsőségesnek , hiszen melegként mi közöm van és miért kellene gerjednem a női nemhez ? Ettől lenne szélsőség? Hjuj bmeg :) ez tetszik.
2023. okt. 19. 12:29
 39/77 anonim ***** válasza:
52%

38, 34 vagyok. EPP, hogy nem erted mirol beszelek. Mondd mar meg mivel bizonyitottam a "felmeresedet"?

Egy ilyen platformon mi a f*sznak titkolnam, hogy meleg vagyok? Itt sok azt is bevallja, hogy pedofil vagy baszna az anyjat. Nem oszt es nem szoroz.


Csak magadat minosited.

Nev es arc nelkul? Ember te is igy vagy itt 😂😂

2023. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:
#38 és 34 tetszik ahogy meg amit írsz , ha van kedved folytasd még :) beljebb vagy minden egyes reakcióddal.
2023. okt. 19. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!