Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy egy homofób ember maga is meleg/bi?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát attól függ. Ha tényleg állandóan szidja és ócsárolja a melegeket, akkor lehetséges.
2023. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, viszont engem állandóan méregetni szokott. Egyik barátjánál rákérdeztem, azt mondta homofób.
2023. aug. 15. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Becsapós a dolog, lehet tényleg meleg és akkor azért méreget téged, mert nem fogadta el magát.
2023. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Több mint valószínű, hogy az.
2023. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Sok meleg,bisex azért feltűnően homofób, hogy az ismerősei ne gyanakodjanak. Egy meleg csávó facebookon szidja a melegeket de ő maga is meleg.
2023. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Whitewolf19 ***** válasza:
24%

Én azt nem kedvelem, mikor utcára viszik a deviáns viselkedést és provokálnak...

Hogy két ember mit csinál a négy fal között, ami nekik jó, az meg mit érdekel..


Heteroszexuális maszkulin férfi vagyok.

Sokak szerint homofób.

2023. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Faluban lakok

Kis közösség mindenki ismer mindenkit.

Itt látom hallom tapasztalom

Akinek homofób megnyilvánulásai vannak azok mind biszexek, melegek lennének csak nem élik meg elnyomják magukban.

Heterókat egyáltalán nem érdekli az ezen való "csúfolódás" - kivétel képviselő mert ezzel rémhireket lehet generálni és szavazatokat bezsebelni.

2023. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csak tart a melegektől akkor az lehet bármi is, akár rossz élmény, vagy olyan környezet.


Akik extrémen homofóbok ott viszont sokszor azt lehet észrevenni hogy az illető maga is legalább biszex.

2023. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Ez a lehető legretardáltabb érvelés, a "kedvencem". Ha nem szeretem a spenótot, akkor én titokban szeretem a spenótot. Logikus :)
2023. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
#9 oké de ha nem szereted a spenótod akkor elmondod hogy nem köszi nem szereted és ennyi. Nem fogsz vitatkozni fórumokon a dologról és nem fogsz random embereknek az utcán beszólni hogy ,,Hé miért eszel spenótot, az egy szar étel"
2023. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!