Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is szokott olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szokott olyan dilemmája lenni, hogy nagyon tetszenek a hetero fiúk?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokszor szembesülök vele és legtöbbször ugy kell visszafognom magam, hogy ne nyomuljak. Elégedjek meg azzal hogy csak barátok leszünk..😔 és ne derüljön ki, hogy vonzodok a fiúhoz!

2023. okt. 22. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Nagyon sok hetero srác van, akivel szívesen szexelnék.
2023. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
nem kell azt takargatni. ha nyitott gondolkodású az a heteró srác, akkor még értékeli is, hogy másik srácnak tetszik. a többi meg persze nagyon egyedi kérdés. de sztem titkolni semmiképp se érdemes, hát úgy hogy lesz haver, barát, ha nincs őszinteség?
2023. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik sok hetero srác, nem lennék ellene, hogy közelebbről is megismerjem őket.
2023. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez a melegek nagy reszere jellemzo.

Soktol hallottam mar hogy izgatobb, vonzobb, maszkulinabb egy hetero fiu.

Es vegul is ertem is amire gondolnak de hat ez van ...

2023. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy tetszik egy fiú vagy se, nem azon múlik, hogy melyik nemhez vonzódik, hanem kizárólag attól függ, hogy néz ki. 😊
2023. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 - hát én melegektől nem ezt hallom általában. merthogy nagyon nem mindegy. egyszer ahogy egy srác jól megfogalmazta: "más energiák mozognak".

És valóban, én is valami ilyet érzek, nagyon nehéz ezt megfogalmazni szavakkal. A kinézetben pedig azért erősen benne van ez a bizonyos energia, kisugárzás. Legalábbis sztem.

2023. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biszex srác vagyok, a legtöbb barátom hetero, és rengeteg hetero haverom és ismerősöm van akik tudják rólam, hogy mi a helyzet, mert nem titkolom.

Nálam vegyes a helyzet, mert hetero, bi, és homo srácok között is vannak akik tetszenek nekem, és ezt el is szoktam mondani nekik.

2023. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. okt. 23. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne! A fő gond az, hogy a világon nem igazán tolreálják a homoszexualitást, mint tapasztaljuk, ennél fogva sokan, főleg biszexek nagy része titkolja másságát.

Azaz nem kizárt az se, hogy két biszex, vagy meleg csinálná ugyan egymásal, de mindkettő heterónak kénytelen mutatnia magát. Ez csak tovább rontja az egymásra találási esélyeket, sajnos.


Szóval, nem csak az a gond, hogy itt egy hetero, ott egy hetero és "bukta", hanem aki nem hetero, még azok jelenzős %-a is heterónak mutatja magát, ami érthető, csak éppen sajnálatos, a lehetőségekre nézve.

2023. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!