Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alacsony, meleg, passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, meleg, passzív fiúk! Örültök, hogy melegnek születtetek?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok, de sok aktív szereti az alacsonyabbakat.


Belegondoltam, ha heteró lettem volna, akkor semmilyen sikerem nem lett volna a nőknél, hiszen a nők nem tudnak férfiként nézni egy alacsony férfire, még, ha jóképű, sportos, akkor sem.


Ilyen szempontból ez kész szerencse.


2023. okt. 22. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen pozitív embereket! :)
2023. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magasság,nem a súly és nem a kor dönti el,hogy ki milyen kisugárzású.

Hosszú évek tapasztalata !

Te korrekten és szimpatikusan állsz az adottságaidhoz :)


Egy magas aktív

2023. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is aktív vagyok a fiatalabb korosztályból. És nagyon izgatónak találom a fiatal alacsony fiúkat. Sőt a macis köpcös vagy esetleg a kifejezetten kövér fiúkat is imádom. Én átlagos alkatú vagyok ugyan de egy fiatal alacsony macinak nem mondanék nemet az biztos.
2023. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
„hiszen a nők nem tudnak férfiként nézni egy alacsony férfire” Ez nem igaz.
2023. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy max. 160 cm körüli nőnek simán megtetszhet egy 163 cm-es pasas.
2023. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4-5


Én nem igazán ezt tapasztaltam.


Nekik is inkább egy 180 cm-s kell.

De még a nők minimum fele is magasabb tőlem mondjuk.


Tehát az, hogy még én válogathatnék, kizárt lenne, pedig sportos vagyok.


Igen, max a falusi nagymamák tartanak aranyosnak, az alfa nők levegőnek néznének.

2023. okt. 23. 07:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ennyire azért nem vagyok alacsony, viszont a péniszem jelentősen elmarad az átlagtól. Én fiatalabb koromban próbáltam csajozni, és párszor el is jutottunk szexig, de nem igazán ment a dolog, valahogy egyikünknek sem volt élvezetes. Aztán kipróbáltam fiúval, és minden megváltozott, egyszerűen sokkal jobb érzés, amikor nekem teszik be. Van, hogy csak attól elmegyek, hogy dugják a fenekemet, a páromról nem is beszélve, aki szintén nagyon élvezi végig, alig bírja visszatartani sokszor. Szóval ilyen szempontból nem bánom egyáltalán a péniszméretemet meg a magasságomat. Az mondjuk más kérdés, hogy ha 190 cm lennék 20 cm-es farokkal, akkor lehet, a csajozást csak nehezebben vagy sosem adtam volna fel teljesen. :)
2023. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!