Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi történt, hogy szombat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt, hogy szombat délután, este is alig vannak a Szauna 69-ben?

Figyelt kérdés

Vagy csak most volt így valamiért?


Régen voltam, akkor szombat délután, este sokan voltak. Még a meztelen parti előtt, azon nem akartam résztvenni.


Most viszont szombaton 4-kor 3-4 ember lézengett, utána lassan jöttek páran.


Ennyire elnéptelenedett?


De akkor mikor vannak többen?



2023. okt. 22. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Meztelen partin biztos többen vannak, szégyenlős vagy? :)


Talán a Magnumban több szerencséd lenne.

2023. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon régen voltam már a Sauna69-ben, és a Magnum-ban, is, mindkét helyen eléggé negatív tapasztalataim vannak.


Azt gondolom, hogy sajnos ezek elég drága helyek lettek, és az emberek többsége kétszer is meggondolja, mire ad ki pénzt manapság. Persze lehet, hogy nincs igazam, magamból indultam ki.

2023. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szégyenlős, de nem fogom magam meztelenül mutogatni.


Az meg külön szomorú, hogy a nem meztelen partin is azok mászkálnak meztelenül akik kövérek meg öregek.


El tudom képzelni, hogy a meztelen partin milyen alakok keringenek.


A Magnum ahogy tudom sokkal aljább.

Régen egyszer-kétszer voltam, nem hiszem, hogy jobb lett.


Az ár lenne a gond? Nem tudom.

De van sok kedvezmény, főleg fiataloknak.

2023. okt. 24. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Egy szaunát mindentől függetlenül meztelenül kell használni. Ez a rész nem mutogatásról szól, hanem a helyes szaunázásról.
2023. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudod mi az a Szauna 69 vagy akár a Magnum?


Ha tudnád mindjárt mást mondanál. Ez meleg találka hely és csak egy kis része a valódi szauna.

2023. okt. 25. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!