Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aranyeres passzív srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyeres passzív srácként tehetek valamit, vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Jártam proktológusnál, kettes-hármas stádiumú aranyeret határozott meg. Azt mondta valószínűleg örökletes, mert ebben a korban (22) nem szokott jellemző lenni hogy így kialakulna.


Azt mondta ő ebben a korban és ebben a stádiumban nem nyúlna hozzá sebészileg, hanem csak próbáljak megelőzően étkezni és kezelni. Felírt egy kenőcsöt, de azt mondta azt akkor érdemes alkalmazni, ha rosszabbodna, mert csak enyhítésre jó, nem fogja megszűntetni véglegesen.


Felvetette a gyűrűs "lefonnyasztást", de azt mondta annyira viszont nem látja vészesnek a dolgot, hogy őszintén javasolja.


Biszex, passzív srác vagyok, és aggódom hogy így soha nem lehetek férfival együtt tényleg teljesen.


Van esetleg aki hasonlóval küzd?



2023. okt. 25. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezeltem jó darabig Reparonnal, de nem segített semmit a cucc. Az orvos is azt mondta, hogy ne fáradjak vele tovább.
2023. okt. 25. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Doxiproct om kenőcs vény nélküli.
2023. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szextől újul ki, qkkor felejtős.
2023. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem műtesd meg magad. Rutinműtét, gyorsan gyógyul és panaszmentes leszel. Teljesen. Azt a dokinak meg nem feltétlen kell tudnia, hogy amúgy ellennél ezzel a szintű helyzettel, ha nem lennél meleg és passzív.

Ne várj vele.


Egyik rokonom is megműtette magát, csak pár évvel idősebb, mint te, igaz ő heteró, de attól még így is kellemetlen volt neki. Minden panasza megszűnt. Nem éri meg halogatni ;)


Amúgy, ha szexelsz, akkor hogyan reagál az aranyered? Mert anélkül is tud elég rossz lenni. Hát még ha kapsz egy kis "kezelést" is.

Én tuti nem várnék vele.

2023. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha megműtteted még ebben a stádiumban, mert ez ettől már csak rosszabb lehet.

Amíg műtéti úton nem rendezik, addig a panaszaid nem csak hogy fenn fognak állni, hanem nagy valószínűséggel rosszabbodhat is az állapotod.

Lehet örökletes betegség is, de ennek sokkal kisebb a valószínűsége, mint a helytelen táplálkozásból és életmódból adódó aranyér megjelenésének.

Ár kell állni a vegyes étrendre, ami legyen rosrokban és zöldségekben-gyümölcsökben gazdag, ugyanis ezek segítik elő a helyes emésztést, és egyes gyümölcsök héja elegendő pektint tartalmaz ahhoz, hogy a székrekedés és a nehézkes székelés megelőzhető legyen. Ugyanis az aranyér legfőbb kiváltó oka az erőltetett székelés, illetve ha valaki megerőlteti emeléssel magát.

A sporttal pedig szép hasizmokat és farizmokat lehet fejleszteni, amiknek szintén fontos szerepe van székeléskor (is).

2023. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!