Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mitől függ hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől függ hogy sikerül-e rendszeres szexhaverságot kialakítani valakivel?

Figyelt kérdés
Nekem régi álmom egy srác aki közel lakik és gyakran kanos. Így akár naponta lehetne... De sajna nem volt ilyen. Mi lehet a titka? Lehet Pesten ez esélyetlen mert mindig van új...?
2023. okt. 28. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem hely függvénye.

Emberi hozzáállás ,bizalom és főleg egymás melletti kitartás,ami kell hozzá.

Ma nem tartósak az emberek viszonyai,de ez mindenre igaz.

Pestről sokan azt hiszik,maga a Paradicsom,hát született pestiként cáfolom.

2023. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Pesten melegnek lenni azt hittem az elejen, hogy cool dolog. Aztan rajottem, hogy itt meg a melegek is atneznek egymason..
2023. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha pesten nemjó melegnek lenni akkor mi van vidéken???

Vidékikén szerintem ehhez képest a pesti cool.

2023. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

3#: gondolom videki vagy. Kerlek ok mondatban foglald ossze, hogy Pesten miert cool. De oszinten kivancsi vagyok tenyleg:)


En mindket oldalt latom..

2023. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ket mondatban*
2023. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Pesten legkönnyebb a partner keresés, nem tudom miért panaszkodik minden pesti meleg xD
2023. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
A vidékiek még a pestieknél is ritkábban tesznek ki magukról képet, szóval leginkább maguknak generálják a sikertelenséget.
2023. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor Székelyföldön nyaraltam, hát az valami tragikus volt. Elszórtan egy-egy embernek volt képe. Egy két alatt egyetlen emberrel jutottam el arra, hogy majdnem találkoztunk, mikor a kérdésemre végül elárulta, hogy nem is az ő képe. Mellesleg a képnélküliekkel is benne lettem volna, de minden egyes mozzanatukkal a találkozót gátolták. Volt, aki ott lakott, de két hét alatt egyszer sem ért rá.


Az ilyen vidékek meg is érdemlik maguknak, hogy nem találnak senkit.

2023. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Először jó lenne eljutni a találkozóig. Utána szimpátia, hogy lesz e folytatás.

Egy 40 es férfival volt már ilyen csak vége lett.

De jó lenne megint :)

2023. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Éltem vidéken is, meg Pesten is. Vidéken nehezebb volt partnert találni, viszont ha ott talál az ember valaki jót, akkor ott lesz több alkalom is, mivel nincs más. Pesten meg sokkal többet válogathat az ember, ritkább a repeta emiatt. Én ezt tapasztaltam. Ettől függetlenül egyértelműen Pesten jobb melegnek lenni.
2023. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!