Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék szerepet váltani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék szerepet váltani? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Már egészen régóta passzívként vagyok fent a különböző társkereső appokon. Szeretem amúgy ezt a szerepet is összességében, viszont az aktív szerep legalább annyira vonz. Szeretnék dugni, szopatni, dominánsabb, irányítóbb lenni. Ami miatt mégis a passzív vonalon indultam el 15 évvel ezelőtt, az az, hogy úgy érzem, a farkam nem működik megfelelően. Egyéjszakás kalandok egyáltalán nem mennének, mert ilyen helyzetekben fel sem áll a farkam. Egy kapcsolatom volt eddig (4,5 év) és ott is mindig én voltam a passzív, mert egyébként sokáig tartott, mire kialakult az érzelmi kötelék, amikortól is már esetleg ment volna az aktív szerep is, csak hát ez a párom nem volt nyitott az ilyesmire, mert nem szereti, ha megdugják.

Nem tudom, hogy hogyan lehetne legalább részben "átállni a másik oldalra". Hiszen mint ahogy mondtam, még gyakorolni se tudnám, hiszen nem működik a farkam ilyenkor.



2023. nov. 6. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján neked kell az érzelmi rész is ahhoz hogy aktív legyél. Ezzel én is így vagyok. Én uniként voltam fent a társ keresökön anno és ugyan úgy unit kerestem.

Nekem is volt problémám, nem tudtam ogazán teljesíteni az ilyen alkalmi légyottoknál, ezért nem is gondolkodom már ilyenben. Ezek mindig csak arrol szolnak hogy durr megvolt aztán kész.

Nekem szükségem van a hosszú előjátékra, mert a teljesitési kényszer az bennem van, ami meg pont azt eredményezi, hogy nem fog menni.

Szerintem neked is arra lenne szükséged, hogy egyrészt olyan valakivel csináld aki benne van a dologba és türelmes veled, nem gond neki ha kicsit elhúzzátok az előjátékot.

A többi meg már csak "gyakorlás" kérdése.

Valaki egyszer ezt írta hogy a szexet is tanulni kell, én ezzel egyetértek.

2023. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosítsunk. Nekem aktívként sem áll fel ameddig nincs érzelem mögötte.
2023. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jani Belucci ***** válasza:
100%
A te helyzetedben voltam sokáig én is. Csak egy türelmes, érzelmes kerek seggű maci kellett, hogy előhozza belőlem az aktív bikát. Aztán egyre többször és többször voltam aktív. Mindig egy kicsit könnyebben ment. Mostanra már uni vagyok.
2023. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!