Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Outolnátok a bátyátoknaknegy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Outolnátok a bátyátoknaknegy insta üzenetben?

Figyelt kérdés
Bátyám orvos, és sosem tudom kb mikor érhető el, vagy mikor pihen a munka után. Nem élünk közel egymáshoz, így majd karácsonykor tudnám elmondani, de már van egy komolyodó kapcsolatom. Nem is beszélünk egyébként sokat, néha hónapokig egy szót sem. De lehet jó lenne ha most már tudna ő is róla. Am én sem tudok sokat a magánéletéről.

nov. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagy poén lenne, ha egymásnak outolnátok....de legalább te is,ő is megérti és átérzi a témát !
nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire tudom róla, hogy elfogadó. Ha elfogadó, akkor simán elmondom üzenet keresztül. Ha nem tudom mi lesz a reakciója, akkor inkább személyesen mondanám el. És a reakciója alapján elmondanám neki, hogy van egy kapcsolat kialakulóban.
nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább telefonon, az valamivel személyesebb.
nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi képen sem insta üzenetben tenném. Ez kicsit olyan odadobott csont és pá. Egy szóval: snassz. vagy ha úgy jobban tetszik gáz.


Ez olyan dolog amit mindenképpen személyesen és szemtől szemben illik megtenni.

nov. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén valahogy apám ak is inkább így mindanám el. Szimplán nem tudom h reagálna. Így viszont le lenne tudva.
nov. 19. 01:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen lenne a legjobb,azért üzenetben elég tré.
nov. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azóta outoltál kérdező?
dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, jól fogadta.
dec. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!