Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés, amikor mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor mások szexuálisan vonzónak találják a testedet? Valakit ez kifejezetten lázba hoz, jó érzéssel tölti el? Ezért mutatja sok "jó pasi" a testét (insta, társkereső), mert növeli az önbizalmát is?

Figyelt kérdés

Szerintem nekem alapvetően nincs szégyellnivaló testem, vékony vagyok. Jó persze nem kigyúrt izmos, de talán sokaknak tetszik a fiatalos vékony test. Viszont én egyáltalán nem mutogatom magam, nagyon szégyellős vagyok. Vajon az segítene az ismerkedésben, ha bátrabb lennék, és kiraknék magamról egy-két lengébb képet, erotikusabbat? Jobban felkelti mások érdeklődését? És segítene az önbizalmamon, ha kapnék bókokat? Gondolom, aki nagyon jól néz ki, ettől népszerű lesz és jó érzéssel tölti el, hiszen pl. aki izmos sokat dolgozott a testén, sok kitartás kellett hozzá, és hát válogathat.

Valakinek tapasztalata ilyen téren?



2023. márc. 26. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzed magad a bőrödben,akkor nem lényeg,hogyan nézel ki! nyugi,nem mindenki az izmos szuperpasikat sztárolja.

Ha egy szerény,de kedves srác nem izmos csoda,az egyáltalán nem baj.Sőt!

2023. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen, az egó az egekben, az intelligencia ezzel fordítottan arányos. Én például vízilabdázom, sportos vagyok, akik látnak Facebookon vagy Instán, azt mondják helyes vagyok, de sohasem mutogatom magam lengén, meztelenül. Ez nem mindenkinek jár, csak akivel egy jó dumáig és kölcsönös szimpátiáig eljutunk. :)

Akik viszont rendszeresen járnak edzeni, vagy sportolni, nem hidalnak le az Instás/társkeresős fotóhuszároktól, mert ebben a körben ez nem nagy was ist das, látunk ilyet szinte minden nap, akár még különbeket is.

Nekem az a véleményem, nem érdemes netk*rvulni, mert sokan úgyis csak a fotóidra csapatják majd a dorongot, de ahogy te érzed.

2023. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ebben kehet igazad van. Nem is netk@rvulok 😅

Csak nincs sok önbizalmam, szégyenlős vagyok, bár nincs mit. Lehet jót tenne, ha elfgoadnám, hogy mások szexuálisan vonzónak találnak, és ez nem baj.

Viszont kétlem, hogy akik mondjuk társkeresőn vagy instán mutogatják a vonzó testüket, ne esne jól nekik a népszerűség. Biztos sokat ad az önbizalmukhoz. És szerintem pont emiatt nagyobb az igényük is. Nem fognak lehidalni egy átlagos fiú arcától és pár jópofa mondattól. Gondolom, mivel ők is mutatják a testüket, hasonlót keresnek, hiszen ők sem vakok.

2023. márc. 26. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül keresünk hasonlót, nálam pl az érettebb, macis pasik is játszanak. Ízlés dolga, nem mindeki egyforma és nem minden szépfiú szerelmes saját magába.


18/f

2023. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor most kivirulhatunk,érettebb macis pasik:)

A 4-es válasz miatt:D

2023. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a leírásodban magamra ismertem, hasonló vagyok mint te. Az egyesnek igaza van, maradj normális és rendes, kifizetődik...😊
2023. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igyekszem 🥺
2023. márc. 26. 17:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy confidence booster tud lenni, ha megdicserik a tested, az mar biztos.


A nagyon jol nez ki pedig eleg relativ fogalom. Nekem a nagyon jol nez ki pl. = szoros, macis pasik, de kinek mi. En pl. ugyanilyen vagyok, es nem szegyellem a testem.

2023. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy egyáltalán nem vagyok nagy durranás, de mindig jólesik amikor valaki megdicséri a külsőm, vagy a belsőm. Azért hozzá kell tennem, hogy ezek leginkább bulikban vannak. :DD
2023. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor élőben stírölnek akár teljesen felöltözve is az jó érzés persze.
2023. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!