Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mond ilyeneket az exem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket az exem?

Figyelt kérdés

Az exemmel szakítás után is megmaradt a baráti viszony, ő azóta összejött egy sráccal, akivel alapvetően minden sokkal jobban passzol, mint annó velem (több közös hobbi, életcélok, hasonló mentalitás, jó kommunikáció, stb.).

Azt viszont már többször is felhozta nekem, hogy a fenekemet azért jobban szerette, jobban meg lehetett dugni, mert nekem jóval kerekebb, az új párjáé viszont tetszik neki, de inkább lapos. Persze utána mindig hozzáteszi, hogy ennek amúgy semmi jelentősége nincs, mert az ember nem fenék alapján választ magának párt, meg amúgy is egyébként minden rendben az új párjával.

Néha észreveszem, hogy szokta figyelni a fenekemet, combjaimat, stb, de amúgy semmi jelét nem mutatja, hogy érdekelném őt bármilyen téren. Számomra kicsit mégis furcsa, hogy már legalább 9-10-szer felhozta ezt a témát. Szerintetek ennek van valami jelentősége? Vagy csak barátként meg meri ezt osztani velem? Vagy azért mégsem lehet annyira elégedett vizuálisan az új párja fenekével? Ez egyébként leküzdhető és előbb-utóbb megszokja vagy a későbbiekben ez ugyanúgy egyfajta hiányként megmaradhat benne?



nov. 23. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hianyzik neki a segged na
nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem: egy ilyen kis dolog nem okozhat problémát egy egyébként baromi jól működő kapcsolatban, nem?
nov. 23. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hat majd kiderul ha dugas kozbe azt mondja a baratjanak hogy az exem segge jobb volt akkor valoszinuleg nem szokta meg az uj segget
nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat vagy együtt az exeddel. Ezért nem jó párkapcsolatból barátságot csinálni.
nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert félredugna néha.:) Hány évesek vagytok?
nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűséges típus egyébként, ha elköteleződik valaki mellett. Én 28, ő 34.
nov. 24. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert jó segged van és ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni!🤭🤭
nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!