Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Középiskolában éltél meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolában éltél meg lábfétises dolgokat osztálytársaddal?

Figyelt kérdés
Egy pár mondatban elmesélnétek, kinek hogyan és mit sikerült?

nov. 24. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az iskola tornatermében volt valami női torna délutánonként. Oda a csajok többnyire mezítláb jártak. Ámulattal néztem őket és irigykedtem, mert nekünk fehér zokni és tornacipő volt előírva.
nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon le van szűkítve így ez a kérdés.


Középsulis koromban, 16 évesen éltem már meg lábfétises dolgokat, de nem osztálytársammal, hanem egy két évvel idősebb sráccal.

Szerettük kiverni egymásnak lábbal (is). Imádtam a lábfejét, szexi volt nagyon. Mindig is lábfétises voltam, úszni is, karatézni is jártam, szóval sok meztelen lábat láttam és izgatott mindig is. ;)

nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

2. Válaszoló

Akkor te magyarul meleg vagy igaz?

nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
#3 Okos vagy! :)
nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Elnézést, csak kérdeztem ezért miért kell mindjárt gúnyolódni? Nem értem
nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Tetszik egyébként. Csak nem voltam benne biztos. De attól nem kellene gúnyolódni, hogy okos vagy.
nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem gúnyolódtam, csak viccelek.

Igen, meleg vagyok.

A kategória is nekünk szól. :)

nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Dftem. A Szuper dolog az, ha nem szégyenít meg mások előtt. Én ezért nem merek senkivel. Mert félek hogy kigyúlna más előtt.
nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Karatéra jártam és láttam mezítlábas csajokat, úgy különben így középiskolában nem igazán voltak így lábfétises kalandjaim, eleve akkor nem igazán érdekeltek úgy a talpak mint most, és még jóval régebben!
dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!