Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Metélt pénisznél is ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metélt pénisznél is ugyanolyan az orgazmus?

Figyelt kérdés
nov. 26. 18:23
 1/8 NNNándi ***** válasza:
67%
Igen.
nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, csak általában többet kell dolgozni érte és nem annyira érzékeny.
nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NNNándi ***** válasza:
53%
Ezt cáfolom amit a 2-es írt. Sajnos van hogy gyorsan végzek. És érzékeny is.
nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2: Megcáfolom szintén, sokkal érzékenyebb és intenzívebb. Az utókezelésnél mindenkinek másmilyen lesz. Én használtam testápolót és rücskös érdesség után rettentően jó állapotot kapott. Találkoztam olyannal, akinek rücskös maradt és nekem sem tetszett.


35/F

nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amióta metéltek teljesen más. Jobban érzek mindent. Tovább bírom de jobb az érzés. Magas feszes a metélésem.Ami annyit jelent hogy több maradt a belső futymámból.

De lehet hogy ez csak bebeszélem.

nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanúgy fröcsög a végén.


Éppen azon agyalok, hogy metéltetem magamat, mert a frenulotómia ugyan sikerült, de pár év alatt kb. még pár centivel hosszabb lett az amúgy is két számmal nagyobb fitymám, így már egy kotonba sem tudom beleerőltetni a kis huncutot.

dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 7 éve hátrahúzva hordom a fitymám. A makkom jóval nagyobb lett, és mivel nem veszek fel alsónadrágot egész nap izatja a makkom a nadrág. Vagyis folyton félmerev a farkam.
dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sokan arról számolnak be, hogy rosszabb vele az orgazmus, nem annyira intenzív. úgy látszik, ez egyedi. vagy lehet számít, hogy valaki felnőttként metélteti magát vagy már gyerekként elvégzik rajta a műtétet.
dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!