Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen kalandjaitok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kalandjaitok vannak különböző országokban?

Figyelt kérdés
A barátaimmal kitaláltuk, hogy elutazunk télen a vizsgaidőszakban egy pár napra valahová külföldre. Én akkor már olyan helyre mennék ahol "izgalmakra" számíthatok és van elég aktív meleg élet. Esetleg meleg szauna, szexmozik, egyéb hook up helyek. Nektek milyen tapasztalataitok vannak milyen városokkal és akár milyen konkrét helyekkel?

dec. 4. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Tádzsikisztán főváros buszpályaudvar.Voltak lukak a wc falon megpróbáltam bedugni alig dugtam át egyből valaki ráfogott bekapta majd fura volt mert párat húzott rajta és szétspricceltem.
dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez tudom furan fog hangzani, de Szaúd-Arabia fovarosa, Rijad is nagy meleg varos fu alatt. Kulfoldi oldalakon/forumokon olvastam. Heterok is benne vannak, mert nagy a nemi elkulonites. Lanyokkal nem lehetnek, ezert kulturalisan megengedett nekik a homoszexualis viselkedes (nyiltan nem valalhatjak ha tenyleg melegek, de "heterokent" elnezik nekik).
dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Nekem csak a Google Street View jut.
dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Én Észak-Koreát ajánlanám, az kellően izgalmas tud lenni e téren.
dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
A #4-est megerősítem, ha Kimdzsongün elkap, baszhatod!
dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Zürich. Sok szempontból imádom.

Kimondottan meleg részei is van a belvárosban. Ful véletlen felfedezés volt az utolsó ottani napomon. Egymás mellett a bárok, clubok, amitcsak szeretnél.


Angolul beszéltem, nem volt gond.

dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Berlin, Prága jó lehet ilyen szempontból. Hány évesek vagytok am?
dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk én már nem kalandozom, van párom. :) Amúgy Prága tényleg jó, én ott lakom. Volt korábban itt rengeteg kalandom, Berlinben is.
dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Dániában Aarhusban tengerparton.
dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Tök jó, hogy leírjátok, hogy hol történt veletek izgalmas dolog, de egy szót sem arról, hogy mi volt az... :)
dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!